2019 Davetiye Modelleri

345 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


2019 Davetiye Modelleri, 2019 Düğün Davetiyeleri

2019 davetiye modelleri 2019 yılı trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanan davetiye modelleridir. 2019 düğün davetiyesi tasarımları, yılın öne çıkan renkleri, ikonik özellikleri baz alınarak çiftlerin beğenisine sunulur. Davetiye tasarımları her ne kadar daha önceki yıllarda kullanılan öğeleri içerse de yeni yılın getirmiş olduğu farklılıklar yansıtılarak yepyeni özgün modeller ortaya çıkarmak yoğun gayret sarf edilir.

Düğün davetiyesi tasarımlarından çiftlerimizin görmek istedikleri en önemli detay düğün konseptleri, yaşam tarzları ile paralellik içermesidir. Tasarımcılar çalışmalarında bu detaylar ışığında yeni trendleri 2019 davetiye modellerine yansıtmaya çalışırlar. Renk ve desen seçimlerinin yanı sıra tipografik özellikler de trendleri takip edecek şekilde oluşturulur.

davetiyembenim her sene olduğu yine bu sene de sizi yepyeni, akılda kalıcı, özgün davetiye modelleri ile buluşturuyor. Bu kategoride sergilenen modellerimizi düğün, nikah, nişan merasimleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aklınıza takılanları lütfen bize iletiniz. 2019 davetiye modellerinde diğer tüm modellerimizde olduğu gibi baskı ve kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek