2019 Davetiye Trendleri Biz Neler Sunuyor

2018 uğurlamaya yaklaştığımız şu günlerde yeni bir yıla başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Her yeni yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demek. 2019’da evlilik planınız varsa sizi yepyeni bir hayat bekliyor demektir. Evlilik planı insanın yüzünü gülümseten mutlu bir süreç olduğu kadar hazırlıkları aşamasında yaşanan stres de insanı biraz yorar. Tarih, mekan, gelinlik, davetiye, balayı; sizi uzun ve dikkatli bir planlama süreci bekliyor. Bu yazımızda 2019 davetiye trendleri hakkında bilgi vererek davetiye seçiminizde size yardımcı olmaya çalışacağım.

Davetiye bir düğünün en önemli ögelerinden biri olduğu fikrindeyim. Çünkü davetlilerin düğüne dair karşılaştıkları ilk şey davetiyedir. Düğün konseptiniz yansıtan bir düğün davetiyesi davetlilerinize düğün hakkında fikir verecek ve buna göre hazırlanmalarını dağlayacaktır. Trendleri yansıtan bir düğün yapacaksanız bunu davetiyede göstermeniz önemlidir. Bunun yanında ortak zevklerinizi, dünya görüşlerinizi yansıtan bir modelle davetlilerinizin karşısına çıkabilirsiniz. 2019 davetiye trenleri noktasında bize neler hazırlıyor gelin bir göz atalım.

Kaligrafik Davetiyeler

Tam bir klasik. Kaligrafi kullanımı yıllar geçse de eskimeyecek bir trend. Sadelik ve estetiği bir arada barındıran mükemmel fontların uyumu ile ortaya çıkan bir güzellik. Kaligrafik modeller sade bir düğün hayal edenler için uygun seçimlerden olabilir. Tabi bununla kısıtlamak doğru olmaz. Fontların arasına serpiştirilmiş çiçekler size bir kır düğünü davetiyesi de sunar.

Çiçekli Davetiyeler

Çiçekli davetiyeler her yıl olduğu 2019’da da karşımıza çokça çıkacak gibi görünüyor. Bu yıl sadece baskı kartından ziyade zarflarda çiçek motiflerini bolca göreceğiz. Kır ve açık hava düğünleri için gerçekten biçilmiş kaftan diyebiliriz. Rengarenk çiçeklerle süslü bir davetiye davetlinizi düğün başlamadan düğünün havasına sokacaktır.

Koyu Modeller

Her ne kadar davetiyede koyu renk özellikle siyah kullanımı çok tercih edilmese de hem 2018 yılı model seçimlerinin etkisi hem de yeni trendler paralelinde 2019 yılında çokça karşımıza çıkacak gibi duruyor. Tamamen siyah bir davetiyenin üzerine altın yaldız baskı ile oluşturulan kaligrafik bir model sıra dışı tarzınızı ortaya çıkaracaktır. Benim tavsiyem koyu renkli modellere mesafeli durmamanız yönünde. Zira mükemmel sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Bu modeller yanında her yıl karşımıza çıkan kelebekli, retro, vintaj modellerle de 2019 davetiye trendleri içinde karşılaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek