2022 Davetiye Modelleri

323 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

2022 Düğün Davetiyesi Modelleri

2022 davetiye modelleri güncel trendler ile hazırlanan yeni düğün davetiyesi modelleridir. 2022 düğün davetiye tasarımları, yılın öne çıkan renkleri, görsel trendler baz alınarak çiftlerin beğenisine sunulur. Yeni davetiye modellerinde güncel tasarımlı yep yeni ürünler sergilenir. Bu modeller düğün davetiyesi, nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi olarak kullanılabilir. Bunun yanında 2022 kına davetiyesi modellerini de bu kategoride incleyebilirsiniz.

2022 düğün davetiyelerinin modelleri arasında zevkinize hitap edebilecek bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Yeni modeller arasında şeffaf davetiye modelleri dikkat çekmektedir. Şeffaf davetiye modellerine yapılan kişiye özel yaldız baskı davetiyeyi benzersiz kılmaktadır. Ayrıca mühürlü davetiye modelleri de yine 2022 düğün davetiyeleri arasında fazlaca yer almaktadır. Kişiye özel mühürler ile süslenen davetiyeler şık bir görünüm kazanmaktadır. Lüks modellerin yanı sıra ekonomik modeller de bu kategoride bulunmaktadır.

2022 Düğün Davetiyesi Fiyatları

İhtiyaçların fazla olması bazen çiftleri ekonomik bir davetiye seçimine zorlamaktadır. 2022 davetiyelerinde bu noktada çok fazla seçenek bulunmaktadır. Yeni modeller arasında çiftler için ucuz düğün davetiyesi modelleri de fazlaca bulunmaktadır. davetiyembenim.com’da adet yükseldikçe fiyat düşmesi olduğu için yüksek fiyatları modellerde de avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Davetiyenin tasarım ve baskı aşamasında hatayı ortadan kaldırmak için kontrollü bir süreç izliyoruz. Davetiye siparişini oluşturduktan sonra, iletmiş olduğunuz bilgiler ile birlikte, seçmiş olduğunuz davetiyeye göre bir tasarım hazırlıyoruz. Bu tasarımı bilgilerin doğruluğu ve kontrolü açısından siz gönderiyoruz. Sizden gelen yönlendirmeler ile davetiye tasarımını son halini veriyoruz. Onayınız alındıktan sonra davetiye baskıya alınıyor. Tasarım ve baskı için sizden ekstra bir ücret talep edilmez.

Ücretsiz Kargo

2022 düğün davetiyesi modellerinde de Türkiye içi kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek