Almanya’da yaşayan yurttaşlarımızın davetiye ihtiyaçlarını Türkiye şartlarında karşılıyoruz. Düğün davetiyesi, kına davetiyesi, sünnet davetiyesi ihtiyaçlarınız için özel fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Gönderimlerinizi ister Almanya’ya isterseniz Türkiye içinde bir adrese yapabiliriz.

Kargo Ücreti

Almanya için davetiye fiyatları aynen sitemizde görüldüğü gibi geçerlidir. Kargo ücreti ise seçtiğiniz modele ve adetinize göre size iletilir. Bu konuda detaylı bilgiyi WhatsApp canlı destek üzerinden alabilirsiniz.

Almanya Düğün Davetiyesi

Almanya düğün davetiyesi hizmetimiz ile Almanya’da yaşayan yurttaşlarımızın davetiye ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Almanya davetiye satışlarımızda davetiye fiyatlarımız yurtiçi fiyatları ile aynıdır. Almanya’da düğün davetiyesi olan çiftlerimiz istedikleri modeli sitemizden ya da whatsapp üzerinden sipariş edebilirler. Tasarımları hazırlanıp onaylarına sunulur. Onay alındıktan sonra üretim aşamasına geçilir. Almanya düğün davetiyesi maliyetlerinizi düşürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1,98
 2,22
 1,98
 1,66
 2,98
 3,83
 3,83
Tüm Modelleri İncele

Almanya Kına Davetiyesi

Almanya kına davetiyesi ihtiyaçlarınız için kına davetiyesi modellerimiz arasında seçiminizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Kına gecesi davetiyesi Almanya için olacak müşterilerimiz için Türkiye fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Kına Davetiyesi Modellerini incele

Almanya Sünnet Davetiyesi

Almanya’da bulunan yurttaşlarımızın çocukları için düzenleyecekleri sünnet düğünü, sünnet mevlidi için davetiye siparişlerini alıyoruz. Almanya sünnet davetiyesi ihtiyaçları için sünnet davetiyelerinin fiyatları Türkiye ile aynı şekilde geçerlidir. Sünnet davetiyesi ihtiyaçlarınızı sitemizden verebilirsiniz.

Sünnet Davetiyesi Modellerini İncele
Instagram has returned invalid data.