1,98
 2,22
 1,98
 1,66
 2,98
 3,83
 3,83
 3,39
 3,47

ANKARA DAVETİYE

Başkentimiz Ankara aynı zamanda İstanbul’dan sonra ikinci büyük şehrimizdir. Her yıl binlerce çifti evlendiren Ankara davetiye ihtiyacı yoğun olan bir şehrimizdir. Sitemizde bulunan 2000’nin üzerinde model ile Ankara davetiye ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz.

Ankara düğünleri kendine has olan, eğlenceli geçen bir şehirdir. Öyleki Ankara Havası tüm ülkedeki düğünlerde katılımcıları coşturmaktadır. Edirne’den Kars’a kadar her bölgedeki düğünlerde mutlaka Ankara Havası eşliğinde göbek atılır. Başka bölgelere bu kadar etki eden bir şehrin kendi düğünleri görülmeye değerdir.

Düğünlerine büyük önem veren Ankaralılar davetiye seçiminden de özenli davranmaktadır. Bunun farkında olarak Ankaralı çiftlerimize en özel davetiye modellerimizden bir seçki hazırladık. Dilerseniz tüm davetiye modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ankara Davetiye Gönderimi

Ankara’ya davetiye gönderimi ücretsizdir. Siparişinizden sonra tasarım hazırlanıp onayınıza sunulur. Sizin onayınızdan sonra baskıya alınarak 1-3 gün arasında kargoya teslim edilir. Ankara’ya teslimat 1 gün içinde yapılmaktadır.