Kristal Davetiye Kataloğu

135 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

-21%
 1,41  1,11
-18%
 0,77  0,63
-25%
 1,71  1,29
-20%
 1,36  1,09
-21%
Kategorideki 135 üründen 1 - 21 arası ürünler gösterilmektedir. Sayfadaki ürün sayısını seç:

Kristal Davetiye, Düğün Davetiyesi

Kristal davetiye Erdem Davetiyeleri firmasının kataloglarından bir tanesidir. Kristal Davetiye Kataloğu içinde bulunan ürünler düğün davetiyesi olarak kullanılabileceği gibi, nikah ve nişan davetiyesi olarak da kullanılabilirler. Ayrıca katalog içerisinde kına davetiyesi modelleri de bulunmaktadır. Kristal davetiye uzun yıllardır bulunan bir katalogdur ve bir çok kişi tarafından çok beğenilmektedir. İçerisinde sade davetiye modellerinin yanı sıra özel tasarımlı modeller de bulunmaktadır.

Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilir?

Kristal düğün davetiyeleri, davetiye seçimi noktasından işinizi oldukça kolaylaştıracak bir davetiye kataloğudur. İçerisinde modellerin çeşitliliği ve geniş fiyat skalası ile bir çok çiftin davetiye seçimini yaptığı bir katalogdur. Kristal düğün davetiyesi modelleri arasından seçim yaparken istediğiniz tasarıma göre filtreleme yapabilirsiniz

Davetiyeler Ne Zaman Hazır Olmalı?

Düğün davetiyelerinin dağıtım sürecini de göz önüne alarak, rahat bir programlama için tavsiyemiz 4-8 haftadır. Düğününüzden 1 ay önce davetiyeleriniz elinizde olursa dağıtım ve katılım programlaması açısından rahatlık yaşarsınız.

Kristal Davetiyeleri Tasarım ve Baskısı

Tüm modellerimizde olduğu gibi kristal düğün davetiyesi modellerinde de tasarım ve baskı ücretsizdir. Seçiminizi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlamanız yeterli. Sonrasın davetiye tasarımı hazırlanıp onayınıza sunulur. Siz onay verdikten sonra baskı aşamasına geçilir.

Davetiye Fiyatları

Kristal davetiye fiyatları daha önce de belirttiğimiz gibi geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Size uygun bir davetiye modeli mutlaka bulursunuz. Sitemizde bütçeniz dahilinde filtrelemeler yaparak uygun davetiye modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek