Nişan Davetiyesi

300 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Kategorideki 300 üründen 1 - 21 arası ürünler gösterilmektedir. Sayfadaki ürün sayısını seç:

Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan merasimleri evliliğin habercisidir. Çiftler için özel günlerden olan nişanlar ailelerin daha çok kaynaşmasını sağlarlar. Nişan davetiyesi her merasim için gerekli olmayabilir. Burada çiftlerin tercihi önemlidir. Ayrıca yapılacak olan organizasyonun büyüklüğü ve ön görülen düğün veya nikah tarihi de davetiyenin hazırlatılması gerekip gerekmediği noktasında karar verilmesinde yardımcı olur.
Aile arasında yapılan nişan organizasyonlarında genellikle davetiye ihtiyacı yoktur. Çünkü bu tarz organizasyonlar küçük çaplıdır ve yakın çevre ile yapılacağı için daha çok söz ile haber vermek yeterli olacaktır. Yine evlilik tarihine yakın bir tarihte yapılan nişan merasimleri de ayrıca davetiye ihtiyacı doğurmaz. Bunlarda hiç davetiye basılmayacağı gibi düğün davetiyesi içinde ayrıca nişan için de bilgi verilebilir.
Eğer nişan merasiminiz büyük bir organizasyonla gerçekleşecekse ve nikah tarihiyle arasında hatrı sayılır bir süre var ise nişan davetiyesi ihtiyacınız olacaktır.

Davetiye Seçimi

Nişan davetiyelerinde genel itibari sade, gösterişten uzak modeller seçilmektedir. Buna karşın çiftlerin tercihlerine göre model seçimi farklılık gösterebilir. Sadece nişan için hazırlanan modeller çok kısıtlıdır. Fakat bir çok düğün ve nikah davetiyesi nişan davetiyesi olarak da kullanılabilir. Bu durum da model çeşidini arttırmaktadır.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek