Korumalı Alışveriş. | Baskı ve kargo ücretsizdir. Kapat

Sedef Davetiye

1–21 / 113 sonuç gösteriliyor

-4%
5 üzerinden 5.00 oy aldı
 1,01  0,97
-7%
 0,86  0,80
5 üzerinden 5.00 oy aldı
 1,84
-8%
5 üzerinden 5.00 oy aldı
 0,95  0,87
-5%
5 üzerinden 5.00 oy aldı
 0,91  0,86
-6%
5 üzerinden 5.00 oy aldı
 0,89  0,84

Sedef Davetiye

Sedef Davetiye firması uzun yıllardır davetiye sektörün üretici olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Sedef Cards yılların getirdiği tecrübe ile tasarım ve uygulamalarında zamanın trendlerini yansıtmaktadır.

Düğün davetiyesi ve sünnet davetiyesi modelleri ile müşterilerin karşısına çıkar firma son kataloglarında kına davetiyesi modellerine de yer vermektedir. Sade ve lüks tasarımları kullanan Sedef Davetiyeleri kendine hasa karikatürlü davetiye modelleri ile de dikkat çekmektedir. Karikatürlü davetiyelerde firmaya has çizgiler yansıtan modeller ile sedef davetiyeleri diğer firmalardan bu noktada sıyrılmaktadır.

3 kataloğunda düğün davetiyeleri modellerine yer veren firma 1 kataloğunda da sadece sünnet davetiyelerini sunmaktadır. Düğün davetiyesi modellerinde bir çoğu nişan ve nikah davetiyesi olarak da kullanılabilir.

Sedef Cards Katalogları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi firmanın 4 ayrı kataloğu bulunmaktadır. Düğün davetiyesi katalogları; Style Davetiye Kataloğu, Concept Davetiye Kataloğu, Popular Davetiye Kataloğu. Ayrıca sünnet için Sedef Sünnet Davetiyesi Kataloğu bulunmaktadır.

Sedef Davetiye Tasarım ve Baskısı

Tasarım ve baskı ücretsizdir. Siparişinizi oluşturup bilgilerinizi girerek tamamladığınızda, tasarımcılarımız gelen bilgiler ile bir şablon oluşturup size iletir. Siz tasarım onayını verdikten sonra davetiyeleriniz baskı aşamasına alınır.

Sedef Davetiye Fiyatları

Geniş bir fiyat aralığına sahip olan firmanın modelleri, katalog bazlı ve katalog özelinde fiyat farklılıkları göstermektedir. Sedef Cards davetiye modellerinde her zevke ve bütçeye hitap eden modeller bulunmaktadır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Destek