Bir davet organize etmeye karar verdiniz. Düğün, nikah, nişan, oğlunuz için sünnet veya firmanız için açılış. Ne olduğu farketmez. Bir davet hazırlığına başladığınızda listenizin üst satırlarından birinde mutlaka davetiye yer alacaktır. Yapılacak olan merasim farketmeksizin, davetlileriniz için bir davetiye hazırlatmak isteyeceksiniz. Bu arayış sizi bir davetiye mağazasına veya bir google aramasına yönlendirecek. Davetiye modelleri arasından sizin için en uygun olanını seçmek için bir araştırma içine gireceksiniz.
davetiye modelleri

Davetiye Modelleri Nelerdir?

Davetiyelerin kategorilendirilmesini bir kaç başlık altında incelemek mümkündür. Bunların en tepesinde bulunan madde ise organize edilecek olan merasimin çeşididir. Düğün, nikah, nişan, kına, sünnet, açılış ilk anda aklımıza gelen merasimler.

Yapacak olduğunuz organizasyona göre ürünlere yöneldiniz. Burada da öncelik vermeniz gereken şey davetiyenizi neyi yansıtması istediğiniz. Modeller tasarımlarına göre ayrılmaktadır. Eğer bir kır düğünü yapacaksanız çiçekli bir davetiye, çocuğunuz için palyaço gösterisi olan bir sünnet düğünü düşünüyorsanız palyaço temalı bir model düşünebilirsiniz. Bunların dışında konserinizden farklı daha genel tasarımlar içeren, farklı objeler barındıran modelleri de seçebilirsiniz. Düğününüz kır düğünü ama siz deniz tutkunu bir çiftsiniz. Davetiyenizi sizi neden yansıtmasın? Deniz temalı bir düğün davetiye modeline yönlenebilirsiniz.

davetiyembenim.com üzerinden davetiyeler merasim çeşitleri ve tasarımlarına göre kategorilendirilmiştir. Aklınızdaki davetiye için kategoriler arası filtrelemeler yaparak hızlıca istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Kına Davetiyesi Modelleri

Nişan Davetiyesi Modelleri

Sünnet Davetiyesi Modelleri 

Davetiye modellerini kategorize edebileceğimiz bir diğer başlık ise fiyattır. Modeli beğendiniz ama fiyatı ayırmış olduğunuz bütçeden fazla. Üzülmeyin! Aynı tasarımlara sahip bütçeniz dahilinde modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun için davetiyembenim.com üzerinden fiyat filtrelemesi yaparak bütçeniz dahilinde, istediğiniz tasarımda modellere ulaşabilirsiniz.

Modelleri değerlendirebileceğiniz başka bir başlık ise gönderim süresidir. Davetiye hazırlığı meşakkatli bir süreçtir. Seçiminizden sonra bir tasarım hazırlanır, isteklerinize göre düzenlenir ve baskıya alınır. Bu da zaman demek. Eğer zamanınız kısıtlı ise sitemiz üzerinden hızlı gönderim yapılabilen davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Hızlı Gönderilen Davetiyeler

Davetiye modeli seçimi zevkiniz ve ihtiyaçlarınız paralelinde oluşan bir süreçtir. Zevkinize ve bütçenize uygun, istediğiniz davetiye için en az 1 ay önceden model seçimine başlamanızı tavsiye ediyoruz. Kısıtlı zamanda yapılan seçimler sizi mecburi bir sürece itebilir ve sonuç olarak isteğiniz dışında bir modeli yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.