1 – Davetiyenizi beğendikten sonra davetiye resmine veya davetiye ismine tıklayarak, ürün sayfasına geçiniz. 
Davetiyeyi seçin
2 – Ürün sayfasından davetiye adetinizi belirleyip sepete ekle butonuna tıklayınız. Otomatikman sepet ve ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
davetiye adeti seç
3 – Sepet sayfasının üst bölümünde sipariş detayınızı görebilirsiniz. Aynı sayfada alt tarafa inerek davetiye bilgilerinizi girebilirsiniz.
4 – ‘DAVETİYE FORMLARI’ başlığı altından size uygun formun yanında bulunan kutucuğa tıklayınız ve altta açılan alanlara davetiyenizde yer almasını istediğiniz bilgileri giriniz. 
5 – ‘FATURA DETAYLARI’ başlığı altında bulunan forma davetiyenizin gönderileceği adresi ve fatura bilgilerinizi giriniz. Yıldızla işaretli olan alanlar zorunludur. Lütfen zorunlu alanları doldurduğunuza emin olunuz. 
6 – Ödeme yönetiminizi belirleyip, mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formunu okuyup, onaylayınız. Son olarak siparişi onayla butonuna tıkladığınızda siparişiniz işleme alınmak üzere bize ulaşacaktır. Sipariş özetiniz ve sözleşmeler aynı anda e-posta adresinize gönderilecektir.
ödeme
SİPARİŞ SONRASI SÜREÇ NASIL İLERLER
Siparişinizi tamamladıktan sonra 24 saat içinde tasarımınız hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir. Tasarım onayınızdan sonra 3 iş günü içinde davetiyeleriniz kargoya verilir.
Tasarım gönderme işlemi öncelikli olarak whatsapp üzerinden yapılır. Eğer whatsapp kullanmıyorsanız e-posta üzerinden gönderim yapılır.

Sık sorulan sorular

Davetiye fiyatları kaç adet içindir?

Fiyatlar 1 adet içindir. Minimum 100 adet ve sonrasında 50'nin katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Zarf fiyata dahil mi?

Zarf bedeli fiyata dahildir. Bazı davetiyeler tasarım ve üretimlerinden kaynaklı zarf içermemektedir. Bu ürünler zarfsız gönderilir. Zarfsız modeller uygulanan katlama ve birleştirme işlemleri sayesinde zarfa gerek duymadan dağıtılabilir.

Baskı ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Standart siyah baskı bedeli fiyata dahildir.Altın, gümüş yaldız vb. baskı isterseniz 0555 882 66 68'i arayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgileri size nasıl ulaştırağım?

Ödeme sayfasında bulunan formlardan size uygun olanı doldurarak bilgileri bize ulaştırabilirsiniz.

Baskı yapılmadan davetiyenin son halini görebilir miyim?

Davetiye tasarımınız hazırlandıktan sonra size gönderilecektir. Siz son onayı verene kadar tasarımda istediğiniz değişiklikler yapılarak size iletilecektir. Siz onay verdikten sonra üretime geçilir.

Davetiyeler resimde gördüğüm gibi mi gelecek?

Evet. Davetiyeleriniz fotoğrafta gördüğünüz gibi gelir. Bazı davetiyelerde takma, birleştirme, yapıştırma vb. işlemler bulunmaktadır. Taşıma esnasında zarar görmemesi adına bu davetiyeler parçalı olarak gönderilir. Gereken işlemler sizin tarafınızdan yapılır. Uygun işlemlerin uygulanabilmesi için 1 adet hazırlanmış davetiye kutu içine koyulur.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Türkiye içine yapılan hiç bir gönderiden ücret alınmaz, kargo ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOT: Renkler cihaz ekranlarının kalibrasyonlarına göre farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse lütfen detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.

* Bazı ürünlerin zarf ve bazı ürünlerin iç kağıtlarının arkasında üretici firmanın logosu bulunmaktadır. Bu standart bir baskıdır. Lütfen modeliniz hakkında bilgi alınız.