Ana sayfa » Ürünler » 2019 Davetiye Modelleri » Tomurcuk Çiçekli Düğün Davetiyesi PE22435

Tomurcuk Çiçekli Düğün Davetiyesi PE22435

 0,70

Tomurcuk Çiçekli Düğün Davetiyesi PE22435

 0,70

Farilerime ekle
Tasarım Onayı Alınır

Siparişinizden sonra 24 saat içinde tasarımınız onayınıza sunulur.

Hızlı, Ücretsiz Kargo

Onaylanan siparişleriniz 3-5 iş günü içinde ücretsiz kargolanır.

Güvenli Alışveriş

SSL koruması. Kapıda ödeme ve banka transferi seçenekleri

%5 havale-eft indirimi

Havale, EFT ödemelerinizde anında %5 indirim.

Davetiye Siparişi ve Hazırlık Süreci

Sipariş aşamasında sepet sayfasına geldiğinizde davetiye bilgilerinizi girebileceğiniz formlarımızı göreceksiniz. Size uygun formu seçip bilgilerinizi girdikten sonra diğer bilgileri de girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizden sonra tasarımınız hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir. Onayınız alındıktan sonra davetiyeler üretime alınır. Siz onay vermeden kesinlikle baskıya geçilmez.

Davetiye İçeriği

Davetiyenin içerik bilgileri sizin bilgileriniz ile düzenlenmektedir. Davetiye sözü olarak mevcut sözü kullanabileceğiniz gibi istemiş olduğunuz başka bir sözü de kullanabilirsiniz.

Kağıt

Davetiye modeline ve tasarımına göre kullanılan kağıt değişkenlik göstermektedir. Tüm modellerimizde davetiyeye uygun olacak kağıt çeşitleri kullanılmaktadır. Kağıt ile ilgili aklınıza takılan detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Zarf

Her davetiye için zarf seçeceği farklılık göstermektedir. Standart zarflı, özel zarflı, kendinden zarflı ve zarfsız davetiye modelleri mevcuttur. Ürün detaylarında davetiyenin ne tür zarf içerdiği belirtilmektedir. Zarf ile ilgili aklınıza takılanlar ve daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Davetiye Baskısı

Düğün davetiyesi modellerinde standart baskı ücretsizdir. Yaldız baskı ve zarf üzerine baskılar ayrıca fiyatlandırılır. Bazı modellerimizde yaldız baskı da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Baskı ile ilgili sormak istediklerinizi bize iletiniz.

Sipariş Oluşturma

Davetiye siparişi oluşturmak için Davetiye Siparişi Nasıl Verilir? sayfasından yardım alabilirsiniz.

Davetiye Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Sitemizde bulunan tüm davetiye modellerinde ADET YÜKSELDİKÇE FİYAT DÜŞER! kampanyası uygulanmaktadır. Ayrıca eft veya havale ile yapılan ödemelerde mevcut indirimlere ilave olarak ekstra %5 indirim uygulanmaktadır.

Kargo ve Gönderim Süresi

Standart baskılı davetiyeler tasarım onayından sonra maksimum 3 iş günü içinde kargolanır. Varak yaldız baskı uygulaması yapılacak modellerde bu süre 7 ile 10 gün arasında değişmektedir.

* Renkler kullanmış olduğunuz cihazın ekran kalibrasyonundan kaynaklı farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse bizimle iletişime geçerek detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.

* Davetiyelerin montajlama işlemleri (katlama, birleştirme gibi) müşteri tarafından yapılır. Taşıma aşamasında zarar görmemesi için davetiyeler montajsız gönderilir. Örnek olması açısında montajlanmış 1 tane örnek hazır olarak gönderilir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0/5

Taksit Seçenekleri

Zarf Modeli

Kendinden Zarflı

Davetiye fiyatları kaç adet içindir?

Fiyatlar 1 adet içindir. Minimum 100 adet ve sonrasında 50'nin katları şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Zarf fiyata dahil mi?

Zarf bedeli fiyata dahildir. Bazı davetiyeler tasarım ve üretimlerinden kaynaklı zarf içermemektedir. Bu ürünler zarfsız gönderilir. Zarfsız modeller uygulanan katlama ve birleştirme işlemleri sayesinde zarfa gerek duymadan dağıtılabilir.

Baskı ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Standart siyah baskı bedeli fiyata dahildir.Altın, gümüş yaldız vb. baskı isterseniz 0555 882 66 68'i arayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgileri size nasıl ulaştırağım?

Ödeme sayfasında bulunan formlardan size uygun olanı doldurarak bilgileri bize ulaştırabilirsiniz.

Baskı yapılmadan davetiyenin son halini görebilir miyim?

Davetiye tasarımınız hazırlandıktan sonra size gönderilecektir. Siz son onayı verene kadar tasarımda istediğiniz değişiklikler yapılarak size iletilecektir. Siz onay verdikten sonra üretime geçilir.

Davetiyeler resimde gördüğüm gibi mi gelecek?

Evet. Davetiyeleriniz fotoğrafta gördüğünüz gibi gelir. Bazı davetiyelerde takma, birleştirme, yapıştırma vb. işlemler bulunmaktadır. Taşıma esnasında zarar görmemesi adına bu davetiyeler parçalı olarak gönderilir. Gereken işlemler sizin tarafınızdan yapılır. Uygun işlemlerin uygulanabilmesi için 1 adet hazırlanmış davetiye kutu içine koyulur.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Hayır. Türkiye içine yapılan hiç bir gönderiden ücret alınmaz, kargo ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOT: Renkler cihaz ekranlarının kalibrasyonlarına göre farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse lütfen detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.

* Bazı ürünlerin zarf ve bazı ürünlerin iç kağıtlarının arkasında üretici firmanın logosu bulunmaktadır. Bu standart bir baskıdır. Lütfen modeliniz hakkında bilgi alınız.

Whatsapp Destek