ucuz davetiyeler

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Ucuz Düğün Davetiyeleri

Düğün hazırlığı maliyetli ve meşakkatli bir süreçtir. Bu süreçte ön görülmeyen harcamalar çıkabilir. Buna hazırlıklı olmak adına bir hazırlık listesi oluşturmanız önemlidir. Düğün davetiyesi de listenizde yer bulacak kalemlerden bir tanesidir. Düğün davetiyesi için bütçenizde büyük bir bölüm açmadıysanız ucuz davetiyeler arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiz.

Özel günlerinize değer katan davetiyeler aynı zamanda mali açıdan da sizi zor duruma sokmamalıdır. Bunun için size uygun fiyatlarımızla, çok tercih edilen ucuz davetiye örneklerini sunuyoruz. Ucuz düğün davetiyesi modelleri piyasa fiyatlarına göre daha uygun olan modellerdir. Ucuz davetiyeler ekonomik düğün davetiyesi modelleri arasında seçilmiştir.

Davetiye fiyatları her zaman farklılık göstermektedir. Çünkü fiyatlar modellerin hazırlanış ve uygulanışlarına göre farklılık göstermektedir. Ucuz davetiye modelleri bu uygulamalar minimumda tutularak hazırlanan düğün davetiyeleridir. Bu davetiyelerde ekonomik olması açısından standart zarflar kullanılır. Bunun yanında bazı davetiye modelleri ise tek parçadan oluşmaktadır. Özel tasarımları sayesinde bu davetiyeler ayrıca zarfa ihtiyaç duymazlar.

Ucuz bir davetiye alarak kalitesiz bir davetiye almazsınız. Modellerimizin tamamı davetiyeye uygun özel kağıtlardan imal edilmektedir. Ucuz düğün davetiyeleri bazı uygulamaların minimumda tutulması ile ekonomik hale getirilmektedir.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Ucuz düğün davetiyeleri arasından vereceğiniz siparişlerde tasarım ve baskı ücretsizdir. Siparişinizi oluşturup bilgiler bize ulaştığında tasarım hazırlanıp onayınıza sunulur. Onayınızdan sonra üretim aşamasına geçilir.

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Ucuz davetiye modelleri arasında yer alan düğün davetiyesi fiyatları piyasa koşullarından yer alan en ucuz davetiye modelleridir. Ayrıca adetiniz yükseldikçe fiyatta indirim olur. Minimum sipariş adeti 100 olan ucuz davetiyelerde, 100 üzeri alımlarda ekstra indirimler uygulanır.

Whatsapp Destek