Değişik Düğün Davetiyesi Modelleri

25 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

 1,98

Değişik Düğün Davetiye Modelleri, İlginç Düğün Davetiyeleri

Değişik düğün davetiye modelleri standart kalıplar dışına çıkılarak hazırlanmış ilgin. düğün davetiyeleri olarak değerlendirilebilir. Modelin ilginç olması, düğün davetiyesi seçimi yapan çiftlere göre değişmektedir. Burada ele alınan asıl konu genel kullanım dışına çıkarak sizlere değişik tasarımlı düğün davetiyeleri sunabilmektir. Değişik düğün davetiye modelleri hazırlanırken tasarımlar uzun incelemeler ve hazırlıklar sonucunda ortaya çıkar.

Farklı düğün davetiyeleri ilginç düğün davetiyesi modelleri arasında sayılmasını sağlayan asıl etken tasarımlarıdır. Düz kalıplar dışında değerlendirilerek, bazen espirili, bazen de daha romantik değişik modeller size sunulur. Espirili modeller genel bir bakışta yoğunlukla karikatür kullanımları ile ortaya çıkarılan modellerdir diyebiliriz. Bu genelleme karikatürlü modelleri öne çıkarsa da farklı objelerle süslenen, komik, değişik düğün davetiye modelleri de bulunmaktadır.

Bu kategoride bulunan modellerden bazıları ise gerçekten sınırları zorlayan ilginçlikte modellerdir. Örneğin özel bir baskı tekniği ile hazırlanan, sadece davetiye ile birlikte verilen gözlük ile okunabilen değişik davetiye modeli de bulunmaktadır.

Günlük hayatın içinde kullandığımız bir çok obje de değişik düğün davetiyeleri olarak yeniden düzenlenerek bu ilginç davetiye modelleri arasında yer almaktadır. Örneğin bir maç bileti, futbol tutkunu çiftler için bir davetiye seçeneğine dönüşebilir. Havayolu sektöründe çalışan bir çift için uçak bileti şeklinde hazırlanmış bir model değişik bir davetiye seçeceği olacaktır. Müzik tutkunları için plan şeklindeki bir model farklı davetiye modellerine örnek olarak gösterilebilir.

Başta da belirttiğimiz gibi ilgin davetiyeler hazırlanırken standart kalıpların dışında tasarımlar, özel uygulamalarla bir araya getirilmektedir.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Tüm davetiye modellerini düğün davetiyesi kategorisinde görebilirsiniz.
Whatsapp Destek