DOKTOR Kaşesi

Bir kurumdan çalışan ya da kendi muayenehanesi olan doktorlar belgelerinin altını onaylamak için kaşeye ihtiyaç duyarlar. Doktor kaşeleri kişisel veya hem kişisel hem kurumsal bilgilerin yer aldığı kaşelerdir.

DOKTOR KAŞESİ İÇİN UYGUN MODELLER

Listelediğimiz modellerimiz doktor kaşesi için kullanılabilecek uygun modellerdir. Makine ve baskı rengi seçenekleri ürün sayfalarından seçilebilir.

Doktor Kaşesi Nasıl Olmalı?

Doktor kaşelerinin okunaklı olması önemlidir. Mühürlenen belge altında doktor bilgilerinin doğru şekilde okunması gerekmektedir.

Lazer teknolojisi ile hazırlanan doktor kaşesi örneklerinde okunaklılık çok iyidir. Matbaa kalitesinde baskı alabilirsiniz.

Doktor kaşeleri için bilgilerinizi ürün sayfasında bulunan kaşe bilgileri için ayırdığımız bölüme girebilirsiniz. Uzman doktor kaşesi yaptır

Doktor Kaşesi
Yaptırmak

Doktor kaşesi yaptırma kullanmış olduğumuz lazer tekniği lastik üretime sayesinde hızlı ve güvenlidir. Yaptırmak istediğiniz kaşe bilgilerinizi bize iletmeniz yeterlidir. Bilgilerinizin yoğunluğuna göre uygun boyda bir kaşe seçimi yapabilirsiniz. Eğer hangi boy kaşeyi seçeceğinize karar veremediyseniz bizden destek alabilirsiniz.

Doktor kaşelerinde bazı bilgiler mutlaka bulunmalıdır. İsim, diploma no, belge no yer verilmesi gereke bilgilerdir. Bunun yanında kurum adı, uzmanlık alanı da kaşedeki bilgiler arasında yer alabilir.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN DOKTOR KAŞELERİ