Düğün Davetiyesi

511 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

 2,22
 2,98
 1,98
 15,19
 3,39
 1,98
 3,83
 3,76
 3,70
 3,83
 10,56
 5,72
 1,66

Düğün Davetiyesi Modelleri, Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi en özel gününüze sevdiklerinizi davet etmek için kullandığınız ürünlerdir. Düğün davetiyeleri farklı tasarımlarla şekillendirilip gelin ve damat için benzersiz bir hal alır. Davetiye seçimi bazı çiftler için meşakkatli bir süreç gibi görülmektedir. Nasıl bir model olacak? Herkes beğenecek mi? Gibi sorular zihinleri kurcalar. Bu sorularda kurtulup, rahat bir seçim yapmak için sunmuş olduğumuz davetiye modelleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz. 1500 farklı düğün davetiyesi modelini sizler için hazırlıyoruz.

Düğün Davetiyeleri Nasıl Seçilir?

Aslında bu sorunun herkes için farklı bir çok yanıtı vardır. Burada öncelikle karar verilmesi gereken nokta düğün davetiyesinin nasıl olmasını istediğinizdir. Bu nasıldan kastımızı biraz açalım. Örneğin davetiyeniz sevdiğiniz renkleri ve objeleri mi içersin. Yoksa dünya görüşünüzü mü yansıtsın. Düğün davetiyeniz düğün konseptinize uygun, onunla bütünlük içinde olsun da diyebilirsiniz veya gelinliğimdeki dantelleri davetiye modelinde de görmek istiyorum demek en doğal hakkınız. Bu seçenekleri çoğaltabiliriz. Tabi burada bir tanesini seçmeniz hızlı ve güzel bir düğün davetiyesi modeli oluşturulması açısından size zaman kazandıracaktır. Hepsini bir yerde isterseniz biraz kafanız karışabilir ve ortaya hiç beğenmeyeceğiniz bir davetiye modeli çıkabilir. Öncelikle modelde ne olup ne olmaması istediğinize karar vererek işe başlayın.

Davetiyeler Ne Zaman Hazır Olmalı?

Düğün davetiyelerinin dağıtım sürecini de göz önüne alarak, rahat bir programlama için tavsiyemiz 4-8 haftadır. Düğününüzden 1 ay önce davetiyeleriniz elinizde olursa dağıtım ve katılım programlaması açısından rahatlık yaşarsınız.

Düğün Davetiyeleri Tasarım ve Baskısı

Aklınızdaki modele karar verdikten sonra size sunmuş olduğumuz yüzlerce düğün davetiyesi modelleri arasından filtreler uygulayarak davetiye tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Davetiye modeli netleştikten sonra düğün davetiyesi içerisinde yer almasını istediğiniz bilgileri girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Davetiye bilgileri için size farklı bir çok alan sunuyoruz. Bu alanlar arasında sizin bilgilerinizi karşılamayan yer varsa ekstra alanda belirtebilirsiniz. Düğün davetiyesi bilgileri bize ulaştıktan sonra bir tasarım hazırlanarak size sunulur. Kontrol ve onayınızdan sonra davetiyeleriniz baskı aşamasına alınır. Kontrol aşamasında istemiş olduğunuz revizyonlar yapılarak siz son onayı verene kadar size gönderilir. Tasarım ve baskı aşamasındaki tüm işlemler ücretsizdir. Sitemizde bulunan düğün davetiyesi modelleri aynı zamanda nikah davetiyesi olarak da kullanılabilir. Ayrıca içlerinde bulunan bir çok model nişan davetiyesi olarak kullanmak için de uygundur.

Davetiye Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları bir çok farklı durumdan etkilenir. Kullanılan kağıt, baskı uygulaması ve diğer uygulamalar fiyata direk etki eden faktörlerdir. Sitemizde bütçeniz dahilinde filtrelemeler yaparak uygun davetiye modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek