Düğün davetiyesi evlilik hazırlığında olan çiftlerin yapılacak işler listesinde üst sıralarda yer alır. Bu stresli hazırlık sürecinde bir çok farklı konu ile ilgilenen çiftler düğün davetiyesi ile ilgili de soru işaretleri yaşarlar. Bu yazımızda davetiye ile ilgili bazı sorulara cevap vermeye çalışacağız. Burada yer almayan sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçerek bilgi alınız. Pandemi düğün davetiyesi süreçlerini biraz daha karmaşık hale getirse de bu yazımızda sizi rahatlatmaya çalışacağız.

Düğün davetiyesi kaç günde çıkar?

Özellikle süre olarak kısıtlı zamanı olan çiftlerimiz için bu durum çok önemlidir. Davetiyenin basımından sonra dağıtım süreci de vakit almaktadır. Hele ki zaman kısıtlıysa stres oluşturur. Bu soruya cevap olarak özetle düğün davetiyesi 3 günde çıkar diyebiliriz. Buna karşın seçtiğiniz model ve uygulamalar bu süreci uzatabilir. Eğer yaldız, kabartma vb. gibi ekstra uygulamalar istemiyorsanız davetiyenin baskıdan çıkması 3 gündür. Davetiyeyi kendiniz gidip mağazadan alacaksanız en geç üçüncü gün alabilirsiniz. Kargo ile size gelecekse, bulunduğunuz yere göre bu süreye 2-5 gün arası ekleme yaparak programınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Fiyatı Ne kadar?

Davetiye adetinizi belirledikten sonra: 100 adet davetiye ne kadar? 1000 adet davetiye ne kadar? gibi sorular aklınıza gelmiştir. Masraflı bir süreç olan düğün hazırlığında davetiyeyi de maliyet hesabının içine katmak önemlidir. Davetiye fiyatları seçtiğiniz modele ve üzerinde olmasını istediğiniz baskı ve süsleme uygulamasına göre değişir. 100 adet davetiye 60 TL’den başlayan fiyatlar ile size sunulmuştur. davetiyembenim.com üzerinde adete göre indirim sağlanmaktadır. 1000 adet davetiye fiyatı da bu prensiple en uygun şekilde sunulmaktadır.

Düğün Davetiyesine Ne Yazılır?

Davetiyeler tamamen özelleştirilebildiği için size ne ne isterseniz o yazılır. Düğün davetiyelerinde bazı sabit alanlar vardır ama yazılar sizin bilgilerinize göre özelleştirilir. İsimler, söz, aile isimleri, tarih ve saatler tamamen sizin bilgileriniz ile hazırlanır. Tasarımın yazı kısımları esnektir ve isteğiniz doğrultusunda hazırlanır.

Düğün Davetiyesi Nerede Bastırılır?

Matbaada ve davetiye mağazalarından düğün davetiyesi baskınızı yaptırabilirsiniz. davetiyembenim.com almış olduğunuz davetiyeleri kendi matbaasında basarak sizin için hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek