Beklenen gün yaklaşmakta ve hazırlıklar başladı. Bu hazırlıklar içinde aklınızdan çıkacak ya da öteleyeceğiniz bazı şeyler olabilir. Bu durum zaman daraldığında size sorun yaratabilir. Bunun önüne geçmek için öncelik sırasına göre bir liste yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yaptığınız listesinin üst sıralarına düğün davetiyesi öğesini eklemelisiniz. Çünkü düğün davetiyeleri unutulduğunda, tasarım baskı gibi süreçleri olduğu için sizi zor durumda bırakabilir. Peki davetiye yaptırma zamanı geldi. Davetiye seçiminizi nasıl yapacaksınız?

Nasıl Bir Davetiye İstiyorsunuz?

Öncelikle bu soruya cevap vermelisiniz. Gelin ve damat zaman zaman bu konuda karşıt fikirlere sahip olabilir ama mutlaka bir orta yol bulunur. Davetiye modelleri için seçmeye başlamadan önce bir ortak bir karar almaya çalışın. Düğün konseptinize uygun bir model mi istiyorsunuz, dünya görüşünüzü yansıtacak bir model mi? Ya da aklınızda bambaşka bir tasarım mı var. Bu özel gününüze yakışan en güzel davetiye modelini bulmak biraz zor olsa da eğlenceli hale gelebilecek bir süreçtir. Nasıl bir model istediğinize karar verdikten sonra seçim yapmak daha da kolaylaşacaktır.

Davetiye Fiyatları

Tabi tasarımın yanında fiyat da önemli bir etkendir. Beğendiğiniz model davetiye için ayırdığınız bütçeyi aşıyorsa sorun olabilir. Düğün davetiyesi fiyatları bir çok durumdan etkilenir. Tasarım, kullanılan kağıt, baskı tekniği gibi uygulamarı bu listede sayabiliriz. Davetiyenizi eğer fiziki bir mağazadan alıyorsanız mutlaka size bir fiyat listesi verilir. Bu liste paralelinde hareket ederek seçim yapabilirsiniz. Eğer davetiye için düşün bir bütçeniz varsa kalın, yaldız baskılı, şatafatlı görünen modellerden biraz uzak durmalısınız. Daha çok sade, mümkünse tek parça, ayrıca zarfa ihtiyaç duymayan modellere yönelebilirsiniz. Davetiyenizi online bir mağazadan alıyorsanız fiyata göre filtreleme yapabilirsiniz. Ya da ucuz davetiye gibi kategorileri inceleyebilirsiniz. Davetiye fiyatları modele göre farlıklık göstermektedir. Şunu da kesinlikle aklınızdan çıkarmayın firma bazlı fiyatladırılan davetiyeler bazen size sürprizler yapabilir. Çok beğendiğiniz ama pahalı olduğunu düşündüğünüz bir düğün davetiyesi bütçenizi altında bir yerde çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek