Elite Davetiye Kataloğu

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Elite Davetiye
Elite davetiye Emniyet Davetiye firmasına ait bir düğün davetiyesi kataloğudur. Bu katalogda bulunan modellerlin tamamına yakını özel kağıttan üretilen davetiye modelleridir. Düğün davetiyesi olarak tasarlanan modellerin bir çoğu nişan davetiyesi olarak da kullanılabilir. Ayrıca davetiye kataloğu içerisinde kına davetiyesi modelleri de bulunmaktadır.
Elite davetiye modelleri sıradışı düğün davetiyesi tercih eden çiftler için fark yaratacak ürünlerdir. Özel kağıttan imal edilmiş olmaları ve kullanılan özel tasarımlar bu kataloğu diğer davetiye kataloglarından farklı kılmaktadır. Çiçek desenlerinin kendisini yoğunlukla gösterdiği elit düğün davetiyesi modelleri, farklı objeler ile de çeşitlendirilmektedir.
Düğün davetiyelerinin öncelikli görevi doğru daveti haber vermektedir. Bunun yanında estetik açıdan da göze hitap ediyor olması tercih edilir. Elit davetiye modelleri bu noktada görevini fazlasıyla yerine getirmektedir.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı
Elite Davetiye Kataloğu için yapılan tasarım ve baskı hizmetleri ücretsizdir. Siparişinizden sonra örnek davetiye şablonu oluşturulup beğeninize sunulur. Sizin onayınız alındıktan sonra baskı aşamasına geçilir. Son onay sizden alınmadan kesinlikle baskı aşamasına geçilmez.

Davetiye Fiyatları
Elite davetiye modelleri için fiyatlar farklılık göstermektedir. Orta segment bir katalog olarak değerlendirilebilecek bu katalogda her zevke bütçeye hitap edecek düğün davetiyesi modelleri mevcutur. Davetiye fiyatları kullanılan kağıt ve baskı tekniği açısından farklılık göstermektedir.

Whatsapp Destek