Emniyet Davetiye

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Emniyet Davetiye Modelleri, Düğün Davetiyesi

Emniyet Davetiye 1978 yılından bu yana davetiye sektöründe faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Firma özellikle davetiye kağıdı seçiminde yaptığı farklı seçimlerle dikkat çekmektedir. Kağıt seçiminin yanı sıra emniyet davetiyeleri düğün davetiyesi tasarımlarında da ilginç yaklaşımları ile dikkat çekmektedir. Firmanın davetiye kataloglarında düğün davetiyesi, kına davetiyesi, nikah davetiyesi, nişan davetiyesi ve sünnet davetiyesi modelleri bulunmaktadır. Firmanın bünyesinde 2019 yılı itibari ile 2 farklı davetiye kataloğu bulunmaktadır.

Emniyet Davetiyeleri Katalogları
Emniyet düğün davetiyelerinin 2 ayrı davetiye kataloğu bulunmaktadır. Katalog isimleri Elite Davetiye ve Ela Davetiye kataloglarıdır. Bu kataloglar düğün davetiyesi ve kına davetiyesi modellerini içermektedir. Ayrıca her iki katalogda kına davetiyesi modelleri de bulunmaktadır. Bunun yanında az sayıda sünnet davetiyesi modeli de kataloglar içinde yer almaktadır. Düğün davetiyesi modelleri aynı zaman nikah ve nişan davetiyesi olarak da kullanılabilir.

Düğün Davetiyeleri Tasarım ve Baskısı
Emniyet düğün davetiyesi modellerinin tasarımı ve baskısı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Modele karar verdikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş aşamasında girmiş olduğunuz bilgiler paralelinde tasarım şablonunuz hazırlanıp size sunulur. Kontrol ve onayınızdan sonra davetiyeleriniz baskıya alınır.

Emniyet Davetiye Fiyatları
Düğün davetiyesi fiyatları bir çok farklı durumdan etkilenir. Kullanılan kağıt, baskı uygulaması ve diğer uygulamalar fiyata direkt etki eden faktörlerdir. Emniyet düğün davetiyesi modelleri arasında her zevke ve bütçeye uygun olabilecek davetiye modelleri bulunmaktadır. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek