Fotoğraflı Davetiye Modelleri

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Fotoğraflı Davetiye Modelleri, Resimli Düğün Davetiyesi

Fotoğraflı davetiye modelleri çiftlerin fotoğrafları kullanılarak hazırlanan özel tasarımlı davetiyelerdir. Modellerde gördüğünüz fotoğraflar yerine çiftlerin fotoğrafları yerleştirilerek davetiye hazırlanır. Resimli düğün davetiyesi modelleri için fotoğraflar genel olarak siyah beyaz olarak kullanılır. Eğer isterseniz resimleriniz orijinal renklerinde de davetiyenize uygulanır. Eğer siyah beyaz kullanılmasını isterseniz bu firmamızın çiftlerimize hediyesi olan ücretsiz baskı çerçevesine girdiği için fotoğraflı baskılarda ayrıca baskı ücreti istenmez. Resimli davetiye modelleri farklı konseptlerle hazırlanmaktadır. Her çiftin zevkine hitap edebilecek şekilde modeller tasarlanarak beğeninize sunulur. Fotoğraflı davetiye modellerini düğün davetiyesi olarak kullanabileceğiniz gibi nikah davetiyesi olarak da kullanabilirsiniz. Bu modellerden şekil olarak tasarımları uygun olanlar nişan davetiyesi olarak da kullanılırlar.

Fotoğraflı Davetiye Fiyatları

Resimli davetiye modelleri için fiyatlar kullanılan kağıt ve objelere paralelinde farklılık göstermektedir. Ekonomik fotoğraflı davetiye modelleri olduğu gibi lüks davetiye modelleri de bulunmaktadır. Düğün davetiyesi olarak resimli bir model isteyen tüm çiftlerimiz için, her bütçeye uygun ürünler bulunmaktadır.

Eğer arzu ederseniz fotoğraflı davetiye için karikatürlerinizi de kullanabilirsiniz. Hazırlatmış olduğunuz karikatürün yüksek çözünürlüklü bir halini bize iletmeniz durumunda, fotoğraf alanına karikatürünüz basılabilir.

Resimli düğün davetiyesi modelleri uzun yıllar hatıra olarak saklanan düğün davetiyesi modellerindendir. Çiftlerin fotoğrafları ile ölümsüzleşen bu davetiye modelleri uzun süre albümlerde yer bulabilmektedir.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Fotoğraflı davetiye modelleri arasından satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek