Kadife Davetiye Modelleri

Gösterilen sonuç sayısı: 12


Kadife Davetiye Modelleri

Şık ama sade bir davetiye modeli arayan çiftler için kadife davetiye modelleri arasından yapacakları seçim onları mutlu edecektir. Kadife davetiyelerin üretiminde kadife baskı tekniği kullanılır. Modellerin bazılarının tamamı kadifeden hazırlanırken, bazılarının belli yerleri kadife kullanılarak üretilir. Merasim bilgilerin bulunduğu alan standart boya baskının yanında yaldız baskı da kullanılarak hazırlanabilir.

Kadife davetiye kataloğunda bulunan modellerin için kadife zarflı modeller de vardır. Bunun yanında zarf yerine kadife kutu kullanılan davetiye seçenekleri de yine bu kategoride mevcuttur. Kadife davetiye örnekleri sade tasarımları ile dikkat çeken ürünlerdir. Tasarımlarında genel itibari ile doğu etkisinin yansıdığı görülebilir. Mor, bordo, lacivert, kırmızı kadife davetiye seçenekleri mevcuttur.

Genel itibari ile fiyat olarak diğer davetiye modellerine göre pahalı olduğu algısı oluşsa da içlerinde ucuz kadife davetiyelerini de görebilirsiniz. Bütçeniz dahilinde yapacağınız seçimler ile istediğiniz kadife davetiyeye sahip olabilirsiniz.

Kadife Davetiye Seçimi

Kadife davetiyeler arasında seçim yaparken renk ve fiyat öncelikli tercih sebebiniz olabilir. Fiyata göre filtreleme yaparak daha sonra beğendiğiniz renkteki modeller arasında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu modeller genel olarak düğün davetiyesi ve nikah davetiyesi için kullanılırlar. Bu bir sınırlama değildir. İsterseniz nişan davetiyesi ve kına davetiyesi olarak da kullanabilirsiniz. Bu modeller arasında özellikle lacivert renkli olanları sünnet davetiyesi olarak tercih eden çiftlerimiz de bulunmaktadır. Sünnet davetiyesi için ayrıca kadife sünnet davetiyesi kataloğumuz da bulunmaktadır.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Tüm davetiye modellerimizi düğün davetiyesi kategorisinden inceleyebilirsiniz.
Whatsapp Destek