Kelebekli davetiyeler isminde de anlaşılacağı gibi kelebek motifleri ile süslenen davetiye modelleridir.
Kelebek değişimden mutlu olan bir karakterimiz olduğunu simgeler. Hayatımızın en önemli günlerinden olan, hayatımızı sevdiğimiz kişi ile birleştirdiğimiz özel günümüzde de en mutlu olduğumuz değişimlerden birini yaşarız. Kelebek aynı zamanda insanın bir tırtıl iken gök yüzüne yükselmesini de temsil eder. Sevdiğimiz kişi ile bir ömür birlikte olacağımız gerçeği ayaklarımızı yerden keser.

Kelebekli Davetiyeler

Kelebek motifleri davetiyelerde kullanılırken yukarıda belirttiğimiz temsiller göz önüne alınarak değerlendirilir. Kanatlardaki canlılık ve keleceğin insana huzur veren o güzel renkleri düğün davetiyesi modellerinin üzerine yansıtılır. Kır düğünlerinde seçilmesi daha uygunmuş gibi gözükse de her düğün ve nikah organizasyonu için kullanılabilir. Bunun yanında mutlu bir hayatın habercisi niteliğinde olan nişan merasimlerinizde de bu sevimli davetiyeleri kullanabilirsiniz.

Kelebekli davetiyeler tasarım ve fiyat açısından farklılıklar gösterirler. Her zevke hitap eden kelebekli davetiye modeli sitemizde bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten kelebekleri davetiye modellerimize göz atabilir ve siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Kelebekli Davetiye Modelleri İçin tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek