Kına Davetiyesi

Gösterilen sonuç sayısı: 7


Kına Davetiyesi

Kına davetiyesi kına gecesi için hazırlanan davetiye modelleridir. Genellikle kına için ayrıca davetiye bastırmak yerine düğün davetiyesi içinde kına bilgilerine yer verilir. Son yıllarda gelinlerimizin bu noktadaki tercihleri kına geceleri için ayrıca davetiye bastırmak yönündedir.

Kına Gecesi Davetiye Modelleri

Kına geceleri gelinlerin baba ocağındaki son geceleridir. Bu geceyi özel kılmak herkes için önemlidir. Geleneklerimiz içinde de özel bir yeri olan kına geceleri özellikle son yıllarda daha özenli hazırlanılan merasimler haline gelmiştir. Bu özel geceleri daha özel kılacak kına davetiye örnekleri de hazırlanmaktadır. Kına davetiyeleri tasarımlarında geleneksel öğelerin yanı sıra, gelin olmayı tasvir eden objeler de taşımaktadır. Davetiye için kına gecenizin konseptine uygun bir model seçebileceğiniz gibi daha genele hitap eden bir modelden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz.

Kına Davetiyesi Bastırmalı Mıyım?

Daha önce de belirttiğimiz gibi kına için ayrıca davetiye bastırmaya ihtiyacınız da olmayabilir. Çünkü nikah davetiyesi içinde bu bilgiyi de verebilirsiniz. Kına gecesi için ayrı bir davetiye ihtiyacı olmasının başlıca iki nedeni vardır. Bunlardan birincisi kişisel tercihiniz. Düğün davetiyesi içinde yer vermektense ayrıca bir davetiye bastırabilirsiniz. Bir diğer tercih sebebi de, aynı zamanda bu bir zorunlulukta oluşturabilir, kına gecenize belli kişilerin davetli olmasıdır. Bu durumda düğün veya nikah davetiyesi içinde yer vermektense ayrıca bir kina gecesi davetiyesi bastırabilirsiniz. Özel bir kına gecesi organizasyonu için ayrıca bir kina davetiyesi bastırmanızı tavsiye ederiz. Davetiye modelleri tercih tamamen size kalmıştır.

Kına Davetiyesi Sözleri

Birbirinden ilginç bir çok davetiye sözlerine küçük bir google araması ile ulaşabilirsiniz. Eğer bu sözlerden birini kullanmak istemezseniz iş tamamen sizin yaratıcılığına kalıyor. İstediğiniz sözü davetiye üzerine bastırabilirsiz. Kina davetiyeleri için örnek sözler:

  • Zeynep gelin oluyor. Kına gecemizde sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Aslı gelinin kına gecesine davetlisiniz. Türküler söylemeye, kınalar yakmaya, ben ağlarken avutmaya, hepinizi bekliyorum.
  • Çalsın sazla, oynasın kızlar. Kına gecemizde birlikte coşalım dostlar.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek