Maxor K18 Flash Kaşe

Adete Göre Anında İndirim Uygulanır

AdetFiyat
150 -250
300 -550
600 -750
800 -1000

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Maxor K18 Flash Kaşe 13×78 mm baskı boyutundadır. Baskı boyutu hazırlatmak istediğiniz kaşede yer alan bilgiler için önemli bir detaydır. Kaşenizi seçerken boyutlarına dikkat etmelisiniz. Kaşe Kırmızı|Mavi|Siyah baskı seçeneklerine sahiptir. Bunun dışında bir renk ya da çok renkli bir kaşe isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Uygun olarak kullanıldığı taktirde baskı kalitesinden hiç bir fedakarlık yapmadan 5.000 ila 6.000 arası baskı yapar.

Kendinden mürekkeplidir stampa kullanmanıza ve ilave mürekkep doldurmanıza ihtiyaç yoktur.

Matbaa kalitesinde baskı yapar, yüksek teknoloji kullanılarak üretildiği için küçük puntolarda bile son derece net ve okunaklıdır.

Ekonomiktir; yaptığınız baskı adedini fiyatına bölmeniz yeterlidir.

Çok renklidir; ister bir, isterseniz beş renge kadar baskı yapar. Uzun yıllardır dünya piyasasında kazanılan tecrübeler sonucunda flash kaşe kullanıcıya siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor olmak üzere 5 ana renk alternatifi sunmaktadır. İstenildiğinde renklerin tümü aynı kaşe içinde kullanılabilmektedir.

Temizdir; mürekkep akmaz, bulaşmaz ve kurumaz.

Tekrar doldurulabilir; yeniden mürekkeplendirme işlemi son derece kolay olduğundan, mürekkep doldurabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken nokta doldurulacak olan mürekkebin flash mürekkepi olmasıdır. Otomatik kaşe mürekkebi koyulursa ürün bozulur.

Ergonomiktir; uzun süren araştırmalar neticesinde elin rahatça kavrayabileceği ve dengeli baskı yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Süreklidir; bir kere satın alarak uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Flash kaşe kategorisinde bulunan ürünün lastiği montajlanmış şekilde hazır olarak gelir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekstra stampaya ihtiyaç duymaz, kendinden mürekkeplidir.

Tüm kaşe modellerimizi kaşe kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Baskı Boyutu

Baskı Rengi

, ,

Marka

Kaşe Tipi

Dikdörtgen