Mühürlü Davetiye Modelleri

Gösterilen sonuç sayısı: 12


Mühürlü Davetiye Modelleri - Mühürlü Düğün Davetiyesi

Mühürlü davetiye modelleri arasından seçim yaparak mühürlü düğün davetiyesi satın alabilirsiniz. Mühürlü davetiyeler iki farklı şekilde hazırlanmaktadır. Bunlarda bir tanesinde mühür mevcut kağıt üzerinde sabit olarak bulunmaktadır. Ayrıca bir mühür içermez. Diğer modellere göre daha ekonomik davetiyelerdir. Bir diğer mühürlü düğün davetiyesi çeşidi ise bağımsız mühür içeren modellerdir. Bu modellerde mühür ayrıca hazırlanır. Diğer modellere göre daha lüks modellerdir.

Mühürlü Davetiye Çeşitleri

Mühürlü davetiyeleri yukarıda belirtilen çeşitler dışında bir de kullanılan kağıda göre farklılık gösterir. Bu çeşitleri de ikiye ayırabiliriz. Bir tanesi özel kağıt ile hazırlanan mühürlü davetiyeler. Bir diğeri ise şeffaf mühürlü davetiye modelleridir. Şeffaf mühürlü düğün davetiyesi örneklerinde şeffaf kağıtlar kullanır. Diğer şeffaf davetiye modellerinin aksine bu mühürlü şeffaf davetiyelerde ayrıca mühür bulunmaktadır.

Mühürlü Davetiyeler Ne Zaman Hazır Olur?

Hazırlık ve teslimat süresi seçilen mühürlü davetiye çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer kağıt ile bütünleşik halde bir model seçilmişse 5 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ekstra mühür içeren modeller ve yaldız baskılı mühürlü davetiye modellerinden seçilirse 7-10 gün için kargoya teslimatı yapılır.

Mühürlü Davetiye Tasarım ve Baskısı

Düğün davetiyesi tasarım ve baskısı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tasarımcılarımız siparişinizden sonra 24 saat için davetiye şablonunuzu oluşturup onayınıza sunarlar. İstekleriniz paralelinde davetiyede düzeltmeler yapılır ve siz son onayı verdikten sonra üretim aşamasına alınır.

Mühürlü Davetiye Fiyatları

Mühürlü davetiyelerde fiyatlar seçmiş olduğunuz modele göre değişir. Bu sayfada her bütçeye ve zevke uygun mühürlü davetiye örneklerini bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek