Nişan Davetiyesi

187 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


Nişan Davetiyesi Modelleri

Nişan davetiyesi evliliğin habercisi olan nişanlar için özel olarak hazırlanan davetiye modelleridir. Çiftler için özel günlerden olan nişanlar ailelerin daha çok kaynaşmasını sağlarlar. Nişan davetiyesi örnekleri her merasim için gerekli olmayabilir. Burada çiftlerin tercihi önemlidir. Ayrıca yapılacak olan organizasyonun büyüklüğü ve ön görülen düğün veya nikah tarihi de davetiyenin hazırlatılması gerekip gerekmediği noktasında karar verilmesinde yardımcı olur. Aile arasında yapılan nişan organizasyonlarında genellikle davetiye ihtiyacı yoktur. Çünkü bu tarz organizasyonlar küçük çaplıdır ve yakın çevre ile yapılacağı için daha çok söz ile haber vermek yeterli olacaktır. Yine evlilik tarihine yakın bir tarihte yapılan nişan merasimleri de ayrıca davetiye ihtiyacı doğurmaz. Bunlar da hiç davetiye basılmayacağı gibi düğün davetiyesi içinde ayrıca nişan için de bilgi verilebilir. Eğer nişan merasiminiz büyük bir organizasyonla gerçekleşecekse ve nikah tarihiyle arasında hatrı sayılır bir süre var ise davetiye örneklerine göz atmanız faydalı olacaktır. Seçiminizi yaparsanız davetiye tasarımına hemen başlayabiliriz.

Davetiye Seçimi

Nişan davetiye örnekleri için genel itibari ile sade, gösterişten uzak modeller seçilmektedir. Buna karşın çiftlerin tercihlerine göre model davetiye seçimi farklılık gösterebilir. Sadece nişan için hazırlanan modeller çok kısıtlıdır. Fakat bir çok düğün ve nikah davetiyesi nişan davetiyesi olarak da kullanılabilir. Bu durum da model çeşidini arttırmaktadır. Nişan davetiye örnekleri arasından seçim yaparken üzerinde nikah veya düğünü çağrıştıran bir ibarenin olmamasına dikkat etmek önemlidir.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek