Online davetiye siparişleriniz sizi mağaza mağaza gezip davetiye seçimi için vakit kaybetmekten kurtarır. Düğün hazırlıklarında zaman önemli bir mevhumdur. Kısa zamanda bir çok yere gidilip düğününüzü en kusursuz hale getirecek seçimler yapmanız gerekir. Bazen alternatifler arasında kaybolur, seçim yapmakta zorlanırsınız. Zaman daraldıkça da seçim yapamamış olmanın stresi sizlere yansır.

Online Davetiye Siparişi

davetiyembenim.com sizi kapı kapı dolaşmaktan kurtaran online davetiye siparişi hizmeti ile zamanınızın size kalmasını sağlıyor. Düğün davetiyesi, sünnet davetiyesi hangi organizasyon için davetiye arıyor olursanız olun bir kaç tıklamayla işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İlgili kategoriye girdikten sonra son bölümde bulunan filtreleri kullanarak istemiş olduğunuz detayları seçebilirsiniz. Böylece yüzlerce model arasında kaybolmaktansa sadece size hitap edenler arasında seçim yapabilirsiniz. Modeli beğendikten sonra siparişinizi tamamlayıp, davetiye formunu doldurun. Ve arkanıza yaslanın. İşin bundan sonrası davetiyembenim.com’da. Siz formu gönderdikten sonra bilgileriniz tasarımcıların önüne gelir ve davetiye tasarımını hazırlanır. Daha sonra hazırlanan bu tasarım hiç bir hataya mahal vermemek adına kontrol etmeniz için size gönderilir. Siz onay verene kadar baskıya geçilmez ve istemiş olduğunuz değişikliklere göre tasarım şekillendirilir ve her değişiklik sonrası kontrol için size gönderilir. Siz onayı verdikten sonra baskıya geçilir.

Davetiye Kaç Günde Elimde Olur?

davetiyembenim.com üzerinden vermiş olduğunuz online davetiye siparişi maksimum 3 iş günü içinde kargoya verilir. Eğer özel uygulamalar istenirse bu süre uzayabilir, bu durum sipariş aşamasında size bildirilir. Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak kargolanır.

Online davetiye siparişi ile ilgili aklınıza takılanlar için İnternetten Davetiye Siparişi Verilir Mi? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek