Polen Davetiye

259 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Polen Davetiye
Polen Davetiye İzmir merkezli bir davetiye markasıdır. Marka Ata Matbaacılık firmasına aittir. Matbaacılık sektöründe faaliyet gösteren firma uzun yıllardır Polen Davetiye markası ile de davetiye sektöründe faaliyet göstermektedir. Davetiye üretimindeki tecrübeleri sayesinde modelleri sektörde fark yaratmaktadır. Her yıl bulunan kataloglarından en az bir tanesini güncellemekte ya da tamamen yeni bir davetiye kataloğu hazırlamaktadır. Trendleri yakından takip eden tasarımcılar tarafından hazırlanan kataloglarda her zevke ve bütçeye hitap eden davetiye modelleri bulunmaktadır. Polen davetiye kataloglarında düğün, nikah, kına, nişan ve sünnet davetiyesi modellerini bulabilirsiniz.

Polen Davetiye Katalogları
Firmanın şu anda piyasada bulunan 3 ayrı kataloğu bulunmaktadır. Kataloglardan iki tanesi düğün, nişan, nikah davetiye modellerini içermektedir. Bir tane de sünnet davetiyesi kataloğu vardır.

Stylish Davetiye Kataloğu
Stylish isimli katalog düğün davetiyesi modellerinin olduğu bir davetiye kataloğudur. Özgün tasarımları ile dikkat çeken bu katalogda sade modeller dikkat çekmektedir. Kullanılan farklı baskı uygulamarı ve tasarımları ile piyasada bulunan diğer kataloglar arasında sıyrılmaktadır. Sitemizden Stylish Davetiye Kataloğu modellerini inceleyebilirsiniz.

Ekoline Davetiye Kataloğu
Ekoline isminde de anlaşılacağı gibi daha ekonomik modellerin bulunduğu bir katalogdur. Katalogda bulunan modeller düğün ve nikah davetiyesi olarak kullanılabileceği gibi nişan davetiyesi olarak kullanılabilecek modellerdir. Ekoline davetiye modellerinin bir diğer özelliği ise insanın içini ısıtan tasarımlarıdır. Çiçek desenlerinin yoğunluktan kullanıldığı modeller arasında sıra dışı davetiye tasarımlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Ekoline Davetiye Kataloğu davetiyembenim.com üzerinden satıştadır.

Polen Sünnet Davetiyesi Kataloğu
Sünnet davetiyesi modellerinin yer aldığı katalogda her zevke ve bütçeye uygun sünnet davetiyesi modellerini görebilirsiniz. Bir çok modeli hızlı üretilebilen bu katalogdan seçiminizi yaparak istediğiniz davetiyeye sahip olabilirsiniz. Özellikle içinde bulunan esprili, ilginç sünnet davetiye modelleri dikkatinizi çekecektir. Polen Sünnet Davetiyesi Kataloğunu sitemiz üzerinden inceleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı
davetiyembenim.com üzerinden satın almış olduğunuz davetiyelerde herhangi bir tasarım ve baskı ücreti ödemezsiniz. Tasarım hazırlanıp kontrol etmeniz için size gönderilir ve onayınızdan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti
Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek