Bayiliğini yapmış olduğumuz davetiye markalarından biri olan Polen Davetiyeleri İzmir merkezli Ata Matbaacılık Ltd. Şti. markasıdır. Polen Davetiyelerine ait Türkiye genelinde yüzlerce noktada satışı yapılan 4 adet katalog mevcuttur. Ekoline Davetiye Kataloğu, Stylish Davetiye Kataloğu, Naturel Davetiye Kataloğu ve Polen Sünnet Davetiye Kataloğu.

Polen Davetiye Katalogları

Bu Davetiye Kataloglarından Ekoline Davetiye Kataloğu, Polen Davetiyelerinin 2016 yılının ilk çeyreğinde yayınlanmış olan 2 kataloğundan biri olarak davetiye müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Uygun fiyatlı ve özgün modelleriyle pozitif dönüşler alarak göz doldurmuştur.

Firmanın 2016 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunmuş olduğu 2. yeni katalog olan Stylish Davetiye Kataloğudur. Lüks Davetiye modellerinin yer aldığı bir davetiye kataloğudur. Rustik modellere ağırlık verilmiş olan Stylish Davetiye Kataloğu, 80’i aşkın modelle lüks davetiye taleplerini karşılamaktadır.

2012 yılında piyasaya sunulmuş olan Naturel Davetiye Kataloğu popülaritesini yitirmeden halen davetiye taleplerini karşılamaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de gösterişli modelleri bünyesinde barındıran bir davetiye kataloğudur.

Polen Sünnet Davetiye Kataloğu 2015 yılında piyasaya sunulmuştur. Her bütçe ve zevke hitap eden 100′ e yakın Sünnet Davetiyesi modeli ile siz değerli müşterilerimizin sünnet davetiyesi ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kaliteli kağıt, malzeme ve aksesuarlar kullanılarak, günümüz moda değerlerini gözetip, geçmişin özlemle anılan günlerini harmanlayarak üretilen davetiye modellerine modern dokunuşlarla estetik değer katan ve her geçen gün popülaritesini artıran Polen Davetiyeleri Kataloglarına www.davetiyembenim.com dan ulaşabilirsiniz.

Mutluluklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek