Resimli Sünnet Davetiyeleri

Tek bir sonuç gösteriliyor


Resimli Sünnet Davetiyeleri

Resimli sünnet davetiyesi modeli, davetiye üzerine sünnet çocuğunun veya tercihe göre ailenin bir fotoğrafı basılarak hazırlanan modellerdir. Fotoğraflı sünnet davetiyeleri için karikatür de kullanılabilir. Çocuğun fotoğrafı karikatür olarak çizilerek davetiye üzerine basılır. Bu şekilde resimli sünnet davetiyeleri hazırlanabilir.

Sünnet düğünü erkek çocukların özel günlerinden bir tanesidir. Çocuk için önemli olmasının yanında aile içinde çok önemli bir gündür. Bu özel günde bazı aileler sünnet merasimini için fotoğraflı sünnet davetiye örneklerinden yana tercihlerini kullanırlar. Bu kategoride bulunan ürünlerimizin tamamı tercihlerini bu yönde kullanan aileler için uygun seçimlerdir. Sünnet davetiyesi örneklerinin yanı sıra bazı fotoğraflı düğün davetiyesi modelleri de sünnet davetiyesi olarak kullanılmaya uygundur. Eğer beğendiğiniz davetiyeyi bu kategori de bulamazsanız belirtmiş olduğumuz ürünlere de göz atabilirsiniz.

Resimli Sünnet Davetiye Fiyatları

Sünnet davetiyesi resimli olduğunda fiyat artmaz. Standart fiyatlandırma resimli sünnet davetiyeleri içinde geçerlidir. Davetiyenin fiyatını etkileyen faktörler kullanılan kağıt ve baskı tekniğidir. Resimli sünnet davetiyesi modelleri geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Her zevke ve bütçeye uygun sünnet davetiyesi modeli bulunmaktadır.

Tasarım ve Baskı

Fotoğraflı sünnet davetiye modelleri için tasarım ve baskı ücretsizdir. Siparişinizden sonra tasarım hazırlanıp onayınıza sunulur. Siz onayı verdikten sonra da baskı aşamasına geçilir. Sizin onayınız alınmakdan kesinlikle baskıya geçilmez.

Bunun yanında sitemizdeki tüm modellerde olduğu gibi resimli sünnet davetiye modelleri için de kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek