Retro Davetiye Modelleri

Gösterilen sonuç sayısı: 15


Retro Davetiye Modelleri

Davetiyenizin eskiden izler taşımasını ister misiniz? Eğer tercihiniz bu yöndeyse retro davetiye modelleri tam aradığınız davetiyeleri size sunmaktadır. Vintage davetiye modeli arayan çiftlerimiz içinde bu kategorideki ürünler uygun olacaktır. Retro davetiye modelleri size eskinin izlerini sunar. Özellikle kraft kağıt kullanılarak hazırlanan modeller retro havasının içine sizi çekmektedir. Retro davetiye kataloğu içinde farklı tasarım objeleri kullanılarak hazırlanmış bir çok model ile karşılaşabilirsiniz. Çiçek, plak, daktilo bu öğelerden ilk aklımıza gelenlerdir.

Retro modeller düğün davetiyesi olarak kullanılabildiği gibi nişan davetiyesi olarak da kullanılabilirler. Retro düğün davetiyesi düğün merasiminize farklı bir hava katacak modellerdir. Retro davetiye örneklerimizin yer aldığı bu kategoride düğün davetiyelerinin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Retro Davetiye Fiyatları

Tasarımlarına ve baskılarına göre farklı fiyat aralığında olan modellerdir. Retro davetiyeler arasında ucuz davetiye seçenekleri bulabileceğiniz gibi, pahalı modeller de bulabilirsiniz. Geniş bir yelpaze sunan retro düğün davetiyesi modelleri bütçeniz dahilinde rahat bir seçim yapmanızı sağlar.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Retro düğün davetiyesi modellerinde tasarım ve baskı ücretsizdir. Siparişinizden sonra tasarım hazırlanıp onayınıza sunulur. Sizden onay alındıktan sonra baskı aşamasına geçilir.

Kargo ücreti

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir kısıtlama olmaksızın kargo ücretsizdir.

Whatsapp Destek