Sade Sünnet Davetiyeleri

43 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


Sade Sünnet Davetiyeleri

Erkek çocuğu olan aileler için sünnet düğünü özel günlerdendir. Anne ve babalar bu özel merasimin en iyi şekilde geçmesi için ellerinden geleni yaparlar. Sünnet davetiyesi de bu merasimler için önemlidir. Sünnet davetiye modelleri arasından seçim yaparken tercih ailelerin isteklerine göre değişir. Bazıları gösterişli lüks sünnet davetiyesi modellerine yönelirken bazı ailelerde sade sünnet davetiyeleri arasından tercihlerini yaparlar.

Bu kategorimizde sade sünnet davetiyesi modelleri arasından seçim yapmak isteyen anne babalar için bu modelleri bir arada topladık. Bu ürünlerin ortak özellikleri gösterişten uzak, maksimum sadelikle tasarlanmış olmalarıdır. Buna karşın uygulanan bazı özel detaylar ile bazı sade sünnet modelleri ilginç sünnet davetiyeleri arasında da değerlendirilebilir.

Davetiye Tasarım ve Baskısı

Sünnet davetiyesi seçimini yaptıktan sonra, davetiye içinde yer alacak davetiye sözleri ve diğer bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz. Daha sonra bilgileriniz beğenmiş olduğunuz modele uygulanıp kontrol etmeniz için size sunulur. Siz onayı verdikten sonra baskı aşamasına alınır. Tüm bu süreç tamamen ücretsizdir.

Sade Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Genel itibari ile ekonomik fiyatlardan oluşan sade sünnet davetiyeleri, bazen özel kağıt seçimleri ile biraz fiyat farkı oluşturabilir. İçlerinden ucuz sünnet davetiyesi modelleri olduğu gibi lüks modellerle karşılaşmakta mümkündür. Kategoride her zevke ve bütçeye uygun sünnet davetiye modeli bulmak mümkündür.

Whatsapp Destek