Sedef Davetiye “Sedef Cards Mutluluğa Davet İçin” sloganı ile 1980 yılından bu yana faaliyet gösteren bir davetiye üreticisidir. Davetiye tasarımına büyük önem veren ve doğru tasarımı doğru kağıtlarla harmanlayarak sunan firma her yeni davetiye modelinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sektörde önemli bir yere sahip olan firma bayileri aracılığı ile müşterilerinden aldığı geri dönüşlere dayanarak belli periyotlarda kataloglarını revize etmektedir. Müşteriler tarafından tercih edilmeyen modelleri çıkartıp çiftlerin zevkleri doğrultusunda yeni modeller üretmektedir. Sedef Davetiye düğün, nikah davetiylerinin yanı sıra sünnet davetiyesi de üretmektedir. Firmanın davetiye modellerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Style Davetiye Kataloğu Concept Davetiye Kataloğu Popular Davetiye Kataloğu Sünnet Davetiye Kataloğu

Sedef Davetiye Katalogları Nasıl Hazırlanır?

Sedef Davetiye davetiye modellerini hazırlarken daha öncede de belirttiğimiz gibi bayileri aracılığı ile gelen müşteri geri dönüşlerine büyük önem verir. Trendleri yakından takip eden firma aldığı geri dönüşlerle trendleri harmanlayarak yeni modellerini hazırlar.

Style Davetiye Kataloğu

Sedef Davetiye Style Davetiye Kataloğunu hazırlarken lüks davetiyeleri tercih eden müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önüne almıştır. Katalogda bulunan davetiye modellerinde lazer kesimi kadife doku ve özel malzemeler tercih etmiştir. Lüks davetiye modellerini seven çiftlerin seveceği modeller bulunmaktadır.

Concept Davetiye Kataloğu

Bu katalogda lüks segmentin bir tık altındaki modellere yer vermiştir. Ayrıca bu katalogda özel konsept davetiye çalışmaları bulunmaktadır. Özellikle sade davetiye modelleri incelenmeye değer.

Popular Davetiye Kataloğu

Popular Davetiye Kataloğu 2016 yılında revize edilen davetiye modellerinden oluşmaktadır. İçinde bir çok konseptten davetiye örnekleri bulunduran kataloğu özellikle karikatürlü davetiye sevenlerin mutlaka incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Sitemizde bulunan Sedef Davetiye modellerinin tamamı firmanın kendi üretimi olan modellerdir. Davetiye mağazalarından görmüş olduğunuz modeller sitemizde mevcuttur. Site içerisinde firmanın davetiye kodları ile arama yaparak beğendiğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız bir davetiye modeli olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aradığınız davetiyeyi sizin için bulalım.

Mutluluklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek