Şirket & Firma Kaşesi

Yeni şirker açtınız ya da firma kaşenizi yenilemek istiyorsunuz… Ürünlerimiz arasında renk ve model olarak size uygun olanı seçip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Şirket KAşesi İçin Uygun Kaşe Modelleri

Aşağıda bulunan ürünlerimiz boy olarak şirket kaşeleri için uygun modellerdir. Makine rengi ve baskı rengi seçenekleri mevcuttur.

Firma Kaşesi NAsıl Olmalı?

Şirket kaşeleri her şeyden önce okunaklı olmalıdır. Hazırlanan kaşede tüm bilgilerin doğru şekilde okunması önemlidir. Firma kaşeleri resmi kaşelerdir ve resmi işlerde kullanılır. Bu sebeple işlerinizi aksamaması için okunaklı bir kaşenizin olması önemlidir.

Lazer teknolojisi ile hazırladığımız şirket kaşelerinde yüksek kalitede baskı alırsınız. Okunaklılık en iyi seviyede olur.

Firma kaşelerinizi logolu olarak da hazırlayabiliriz. Bunun için logonuzun yüksek çözünürlüklü resim halini ya da vektörel halini bize iletmeniz yeterlidir. Eğer logonuzun elinizde bulunan mevcut halinin baskı için uygunluğundan emin değilseniz bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Şirket Kaşesi
Örneği

Şirket kaşesi örneği için arama yaptığınızda bir çok görsel ile karşılaşabilirsiniz. Aslında hepsi içerik olarak birbiriyle büyük ölçüde aynıdır. Bulunması zorunlu olan kaşe bilgilerinin yanında bazı firmalar ekstra bilgilere de kaşelerinde yer vermektedir.

Firma kaşelerinde bulunması zorunlu olan bilgiler, şahıs firmaları, anonim şirketler, limited şirketler için farklılık gösterebilir. Mevcut kanun paralelinde hangi bilgilerin yer alması gerektiğini mali müşavirinizden öğrenebilirsiniz. Yer alması zorunlu temel bilgileri; resmi ünvan, adres, vergi dairesi adı, vergi numarası, ticaret sicil no, mersis no; bunun yanında telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi adresine de kaşe de yer vermeniz sağlıklı olacaktır. İsterseniz kaşenize firma logonuzu da ekletebilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ŞİRKET KAŞELERİ