ESPİRİLİ METİNLER
Metin 1
Oğlumuz Cahit Diyor ki;
Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar.
2 Eylül 2017 Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.

Metin 2
Duydunuz mu? Ah !!!
Şu babam yok mu? Aklına taktı beni Bu yaz Kestirecekler şeyimi Düğün dernek kurmuş , herkese yayar gibi Sünnet edecekler beni ,bir muzu soyar gibi Dedim ki bu iş bitsin, fazla zaman geçmeden Biraz büyüyüp iş satıra düşmeden O gün sizde buyurun görün halimi Ben sünnet çocuğuyum beklerim hepinizi.

Metin 3
Oğlumuz Emre Diyor ki;
Sünnetçi beğendi tipimi Pazara kesecek pipimi Fazla olan kesilirmiş Başa gelen çekilirmiş

Metin 4
Oğlumuz Selçuk Diyor ki;
Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 17 Haziran Pazar günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.

Metin 5
Oğlumuz Murat Diyor ki;
Biraz korkum olacak Azıcık rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık alacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile babam olacak.

Metin 6
Oğlumuz Bartu Diyor ki;
Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Metin 7
Oğlumuz Ozan Diyor ki;
Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Kormuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Metin 8
Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

SÜNNET MANİLERİ
Metin 9
Oğlumuz Okan Diyor ki;
Duyduk duymadık demeyin, Dostlarım sevdiklerim Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

Metin 10
Oğlumuz Selçuk Diyor ki;
Kesiyorlar gülüyorum Kızlara müjde Delikanlı oluyorum Akraba ve dostlarımızı Sünnet düğünüme bekliyorum.

Metin 11
Oğlumuz Selçuk Diyor ki;
Sünnet olacaksin dediler Beni nazlı büyüttüler Mürvetimi görmek icin 7 yil beklediler Başa geldi cekilecek Fazlası var kesilecek Sünnetime gelirseniz Tüm acılarım dinecek.

Metin 12
Oğlumuz Ali Diyor ki;
Evimizin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Annemin göz bebeği Bu yuvanın gülüyüm Ben kararımı verdim Sünnet olmak tek derdim Bütün dostlar buyursun Sünnetçiye söz verdim

Metin 13
İki küçük yavruyuz….. Ailesinin sünnet olacak oğluyuz Acaba bu iş nasıl olacak Sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak Korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.

Metin 14
Oğlumuz diyor ki:
Ben bir küçük yavruyum Her işimde doğruyum Ailemin sünnet olacak tek oğluyum Sizleri de düğünüme beklerim.

Metin 15
Oğlumuz Selçuk Diyor ki;
Başıma giydim fes Aniden oldum prens İşte karşındayım sünnetçi baba İstediğin kadar kes.

Metin 16
Oğlumuz Sinan Diyor ki;
Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk’üm, değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek….

Metin 17
Oğlumuz Serkan Diyor ki;
Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

Metin 18
Hz.Muhammed’in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

Metin 19
Oğlumuz Koray Diyor ki;
Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum….

Metin 20
Oğlumuz Koray Diyor ki;
Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum….

Metin 21
Oğlumuz Barış Diyor ki;
Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim

Metin 22
Hz.Muhammed’in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

Metin 23
Oğlumuz Emre Diyor ki;
Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

Metin 24
Oğlumuz Güneş Diyor ki;
Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.