Sünnet Davetiyesi

195 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


Sünnet Davetiyesi Modelleri

Sünnet davetiyesi çocuğunuz için özel anlardan bir tanesi olan sünnet düğününün vazgeçilmez bir öğesidir. Erkekliğe ilk adımı atmak olarak tabir edilen sünnet düğünleri toplumumuzda oldukça önemli bir yer bulmaktadır. Erkek çocuğu dünyaya geldiği ilk andan itibaren artık anne babaların aklının bir yerinde sünnet düğünü vardır. Sünnet düğünü davetiyesi merasim yaklaştıkça hazırlanması gereken bir objedir. Sünnet davetiyesi yazıları, sünnet davetiye örnekleri davetiye seçimi ve hazırlığı sırasında anne babaların vaktini almaktadır. Davetiye seçimi yapılırken farklı şeyler göz önünde bulundurularak seçim yoluna gidilir.

Sünnet Davetiyeleri Nasıl Seçilir?

Beklenen gün yaklaşıyor ve sünnet düğünü davetiyesi hazırlanması gerekli. Oğlunuzun bu özel gününü benzersiz kılmak istiyorsunuz. Ama önce modele karar vermelisiniz. Modele karar verirken göz önünde bulundurulan şeyler kişiye göre değişmektedir. Davetiyede dünya görüşünü yansıtmak isteyenler olacağı gibi, sempatik, karikatürlü, ilginç sünnet davetiyeleri aralarından da seçip yapacak anne babalar olacaktır. Bazen karar çocuğa da bırakılabilir. Onun hoşuna giden bir seçim yapılır. Ayrıca bütçe dahilinde fiyat göz önünde bulundurularak yapılan sünnet düğünü davetiyesi seçimleri de vardır. Sitemizde her zevke ve bütçeye uygun sünnet davetiyeleri modeli bulunmaktadır. Siz sadece kararınızı verin. Ayrıca bazı düğün davetiyeleri de sünnet düğünü davetiyesi olarak yapılabilecek modeller arasında yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz.

Sünnet Davetiyeleri Ne Zaman Hazırlanmalı?

Sünnet davetiyelerinin dağıtım sürecini de göz önüne alarak, rahat bir programlama için tavsiyemiz 4-8 haftadır. Sünnet düğününüzden 1 ay önce davetiyeleriniz elinizde olursa dağıtım ve katılım programlaması açısından rahatlık yaşarsınız. Davetiye adeti için bir liste yapmayı tercih etmelisiniz. Sünnet davetiye listesi size bir çok yerde yardımcı olacaktır. Bunun yanında listede çıkan adetten fazla davetiye yaptırmaya özen gösterin. Yetmemesi durumunda imdadınıza yetişir.

Sünnet Davetiyelerinin Tasarımı ve Baskısı

Aklınızdaki modele karar verdikten sonra size sunmuş olduğumuz yüzlerce sünnet davetiye örnekleri arasından filtreler uygulayarak davetiye tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Davetiye modeli netleştikten sonra davetiye içerisinde yer almasını istediğiniz bilgileri girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Davetiye bilgileri için size farklı bir çok alan sunuyoruz. Bu alanlar arasında sizin bilgilerinizi karşılamayan yer varsa ekstra alanda belirtebilirsiniz. Sünnet düğünü davetiyesi bilgileri bize ulaştıktan sonra bir tasarım hazırlanarak size sunulur. Kontrol ve onayınızdan sonra davetiyeleriniz baskı aşamasına alınır. Kontrol aşamasında istemiş olduğunuz revizyonlar yapılarak siz son onayı verene kadar size gönderilir. Tasarım ve baskı aşamasındaki tüm işlemler ücretsizdir. Sitemizde bulunan sünnet davetiyeleri aynı zamanda mevlid davetiyesi olarak da kullanılabilir.

Sünnet Davetiyeleri Fiyatları

Sünnet davetiye fiyatları bir çok farklı durumdan etkilenir. Kullanılan kağıt, baskı uygulaması ve diğer uygulamalar davetiye fiyatını belirlemede etkilidir. Sitemizde bütçeniz dahilinde filtrelemeler yaparak uygun davetiye modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek