Sünnet davetiyesi erkek çocuklarımızın özel günleri için kullanılır. Davetiye modelleri farklı tasarımlar kullanılarak oluşturulur. Sünnet davetiyelerinin tasarımları konsepte göre farklılık gösterir. Sünnet davetiyesi seçimi ne kadar anne ve babanın üzerindeymiş gibi gözüksede çocuklar da bu seçimde söz sahibi olmak isterler.

Nasıl bir sünnet davetiyesi seçmelisiniz?

Sünnet davetiyesi seçimi düğün davetiyesi seçimlerinde oluğu gibi konsept ve kişisel zevklere bağlıdır burada farklı olan tek şey sünnet çocuğunun seçiminin de önemli olmasıdır. Erkekliğe adım attıkları bu günde çocukların seçimleri de önemlidir.
Nasıl bir sünnet davetiyesi seçmeniz gerektiği sorusuna gelince; alternatifler çok fazla olduğu için biraz zorlanabilirsiniz. Buna karşın eğer aklınızda oluşturduğunuz bir konsept var ise işiniz biraz daha kolaylaşacaktır. Fikrinize göre bir çok modeli kolaylıkla eleyebilir ve diğer modellere yoğunlaşabilirsiniz. Sünnet davetiyeleri daha çok renkli ve karikatürlü modeller olarak hazırlansa da daha sade olan tuğralı ve dualı modeller de mevcuttur. Renkli modeller arasında da sünnetçi karikatürlerinin, palyaço karikatürlerinin olduğu karikatürlü modeller vardır. Espirili bir dille sünnet merasimi anlatılır.

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları özel tasarım ve katalog davetiyelerine göre farklılık gösterir. Özel tasarım sünnet davetiyeleri katalog davetiyelerine nazaran biraz daha pahalıdır. Katalog davetiyelerinin fiyatları ise yüz adeti 30 TL’den başlar ve modeline göre yükselerek devam eder.

Davetiye ne zaman hazırlanmalı?

Davetiyenizi hazırlatmadan önce adeti belirlemek için bir davetli listesi oluşturun ve davetiye adetinizi bu listedeki sayıdan minimum 50 adet fazla yaptırın. Davetiyelerinizin sünnet düğününde maksimum 1 ay önce hazır olmasına gayret gösterin. Dar zamana sıkışırsa dağıtımda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Sünnet davetiye modellerini incele

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek