Mustafa bu ürünü satın aldı.

Türk Bayraklı Sünnet Davetiyesi ARS4983

 4,50

Adete Göre Anında İndirim Uygulanır

AdetFiyat
150 -250  4,41
300 -550  4,32
600 -750  4,23
800 -1000  4,14
Farilerime ekle

Türk Bayraklı Sünnet Davetiyesi ARS4983

Davetiye Siparişi ve Hazırlık Süreci

Ürün sayfasında davetiye bilgilerinizi girebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüme bilgilerinizi girip ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra davetiye bilgilerinizi bize ulaşacaktır. Bu bilgiler ile davetiye tasarımınızı hazırlayıp onayınıza sunacağız. Onayınız alındıktan sonra davetiyeler üretime alınır. Siz onay vermeden kesinlikle baskıya geçilmez.

Davetiye İçeriği

Davetiyenin içerik bilgileri sizin bilgileriniz ile düzenlenmektedir. Davetiye sözü olarak mevcut sözü kullanabileceğiniz gibi istemiş olduğunuz başka bir sözü de kullanabilirsiniz.

Kağıt

Davetiye modeline ve tasarımına göre kullanılan kağıt değişkenlik göstermektedir. Tüm modellerimizde davetiyeye uygun olacak kağıt çeşitleri kullanılmaktadır. Kağıt ile ilgili aklınıza takılan detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Zarf

Her davetiye için zarf seçeceği farklılık göstermektedir. Standart zarflı, özel zarflı, kendinden zarflı, katlamalı ve zarfsız davetiye modelleri mevcuttur. Ürün detaylarında davetiyenin ne tür zarf içerdiği belirtilmektedir. Zarf ile ilgili aklınıza takılanlar ve daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Davetiye Baskısı

Davetiye modellerinde tüm baskılar ücretsizdir.

Davetiye Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Sitemizde bulunan tüm davetiye modellerinde ADET YÜKSELDİKÇE FİYAT DÜŞER! kampanyası uygulanmaktadır. Ayrıca eft veya havale ile yapılan ödemelerde mevcut indirimlere ilave olarak ekstra %5 indirim uygulanmaktadır.

Kargo ve Gönderim Süresi

Standart baskılı davetiyeler tasarım onayından sonra maksimum 4 iş günü içinde kargolanır. Varak yaldız baskı uygulaması yapılacak modellerde bu süre 7 ile 10 gün arasında değişmektedir.

* Renkler kullanmış olduğunuz cihazın ekran kalibrasyonundan kaynaklı farklı görünebilir. Eğer ürün fotoğrafı yeterli gelmediyse bizimle iletişime geçerek detaylı fotoğraf ve video isteyiniz.

* Davetiyelerin montajlama işlemleri (katlama, birleştirme gibi) müşteri tarafından yapılır. Taşıma aşamasında zarar görmemesi için davetiyeler montajsız gönderilir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüm modellerimizi Sünnet Davetiyesi kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Zarf Modeli

Özel Zarflı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Türk Bayraklı Sünnet Davetiyesi ARS4983” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Whatsapp Destek