Ucuz Davetiye Modelleri

164 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


Ucuz Düğün Davetiyesi Modelleri

Ucuz davetiye bütçenize katkı sağlar. Düğün hazırlıkları sırasında çiftler bütçeleri dahilinde hareket etmeye çalışırlar. Maddi açıdan meşakkatli bir süreç olan düğün hazırlığında çiftler bazı kalemlerde daha ekonomik yaklaşım içine girerler. Bütçenize destek olması için ucuz düğün davetiyesi örneklerini sizin için seçtik. Ucuz davetiye modelleri düğün bütçesi içinde hatrı sayılır bir yer kaplayan düğün davetiyesi kaleminde size yardımcı olacaktır. Ekonomik davetiye örnekleri arasında en uygun düğün davetiyesi modellerini bulabilirsiniz. Piyasa şartlarında en ucuz modellerin sergilendiği kategorimizde ayırdığınız davetiye bütçesi içinde kalarak seçiminizi yapabilirsiniz. Bu kategoride bulunan modellerimizi nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi olarak da kullanabilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri Nasıl Seçilir?

Düğün davetiyesi seçiminde fiyat söz konusu olduğunda çiftler ucuz davetiyelere yönelirler. Ama burada şöyle bir korku oluşur; acaba davetiye kalitesiz mi olacak? Bu noktada cevabımız kesinlikle hayır! Ucuz davetiye alarak kalitesiz bir davetiye almış olmazsınız. Ekonomik davetiye modelleri içinde sergilenen düğün davetiyeleri uygun davetiye kağıtları ile hazırlanmaktadır. Bu modellerin diğer davetiye modellerine göre daha ekonomik olmasının sebebi kullanılan baskı tekniklerinin daha az olması ve bazı modellerde özel zarf ve davetiye kabı gibi uygulamaların kullanılmamasıdır. Bunlarda dışında gerçek bir düğün davetiyesi sahibi olursunuz.

Davetiyeler Ne Zaman Hazır Olmalı?

Düğün davetiyelerinin dağıtım sürecini de göz önüne alarak, rahat bir programlama için tavsiyemiz 4-8 haftadır. Düğününüzden 1 ay önce davetiyeleriniz elinizde olursa dağıtım ve katılım programlaması açısından rahatlık yaşarsınız.

Ucuz Davetiyelerde Tasarım ve Baskı

Uygun düğün davetiyesi modellerinde tasarım ve baskı diğer modellerimizde olduğu gibi ücretsizdir. Seçiminizi yapıp siparişinizi oluşturmanız yeterli. Ücretsiz davetiye tasarımı aşamasında sizinle iletişime geçilecektir ve siz son onayı verene kadar istediğiniz düzenlemeler yapılacaktır. Davetiyenizde davetiye sözleri için istediğiniz yazıyı kullanabilirsiniz. Sizin onayınız alınmadan kesinlikle baskıya geçilmez.

Davetiye Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları bir çok farklı durumdan etkilenir. Kullanılan kağıt, baskı uygulaması ve diğer uygulamalar fiyata direk etki eden faktörlerdir. Ucuz düğün davetiyelerinde sizin için en ekonomik davetiye modelleri listelenmektedir. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek