Ucuz Sünnet Davetiyeleri

25 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor


Ucuz Sünnet Davetiyesi Modelleri

Sünnet düğünleri erkek çocuğu sahibi aileler için önemli bir törendir. Sünnetler aileler ve çocukları için çok özel anlardır. Bu merasimler için hazırlanan sünnet davetiyeleri de ayrı bir önem taşımaktadır. Sünnet davetiyesi seçimi yapılırken model ve tarzın önemli olduğu kadar fiyatı da sünnet düğünü bütçesi adına önem taşımaktadır. Bu kategorimizde ucuz sünnet davetiyeleri beğeninize sunulmaktadır. Düğün bütçenizin destek olması adına ucuz sünnet davetiyeleri size destek olacaktır. Ucuz sünnet davetiyesi bölümünde bulunan davetiyeler piyasa fiyatlarının altında olan ekonomik sünnet davetiyesi modelleridir. Ucuzu olması sünnet davetiyelerinin kalitesi olduğu anlamına gelmez. Ucuz sünnet davetiyeleri kategorisinde bulunan modellerimiz özel olarak tasarlanan modellerdir. Bu modellerde kullanılan baskı teknikleri daha da sadeleştirilerek ekonomik bir hale getirilmiştir.

Sünnet Davetiyeleri Nasıl Seçilir?

Aslında bu sorunun herkes için farklı bir çok yanıtı vardır. Burada öncelikle karar verilmesi gereken nokta sünnet davetiyesinin nasıl olmasını istediğinizdir. Bu nasıldan kastımızı biraz açalım. Örneğin davetiyeniz sevdiğiniz renkleri ve objeleri mi içersin. Yoksa dünya görüşünüzü mü yansıtsın. Sünnet davetiyeniz sünnet konseptinize uygun, onunla bütünlük içinde olsun da diyebilirsiniz veya sünnetlikle ile bir bütünlük sağlasın isteyebilirisiniz. Bu seçenekleri çoğaltabiliriz. Tabi burada bir tanesini seçmeniz hızlı ve güzel bir sünnet davetiyesi modeli oluşturulması açısından size zaman kazandıracaktır. Hepsini bir yerde isterseniz biraz kafanız karışabilir ve ortaya hiç beğenmeyeceğiniz bir davetiye modeli çıkabilir. Öncelikle modelde ne olup ne olmaması istediğinize karar vererek işe başlayın.

Davetiyeler Ne Zaman Hazır Olmalı?

Sünnet davetiyelerinin dağıtım sürecini de göz önüne alarak, rahat bir programlama için tavsiyemiz 4-8 haftadır. Sünnet düğününüzden 1 ay önce davetiyeleriniz elinizde olursa dağıtım ve katılım programlaması açısından rahatlık yaşarsınız.

Sünnet Davetiyeleri Tasarım ve Baskısı

Aklınızdaki modele karar verdikten sonra size sunmuş olduğumuz yüzlerce sünnet davetiyesi modeli arasından filtreler uygulayarak sünnet davetiyesi tasarımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Davetiye modeli netleştikten sonra sünnet davetiyesi içerisinde yer almasını istediğiniz bilgileri girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Davetiye bilgileri için size farklı bir çok alan sunuyoruz. Bu alanlar arasında sizin bilgilerinizi karşılamayan yer varsa ekstra alanda belirtebilirsiniz. Sünnet davetiyesi bilgileri bize ulaştıktan sonra bir tasarım hazırlanarak size sunulur. Kontrol ve onayınızdan sonra davetiyeleriniz baskı aşamasına alınır. Kontrol aşamasında istemiş olduğunuz revizyonlar yapılarak siz son onayı verene kadar size gönderilir. Tasarım ve baskı aşamasındaki tüm işlemler ücretsizdir. Sitemizde bulunan sünnet davetiyesi modelleri aynı zamanda sünnet mevlidi davetiyesi olarak da kullanılabilir.

Sünnet Davetiyesi Fiyatları

Sünnet davetiyesi fiyatları bir çok farklı durumdan etkilenir. Kullanılan kağıt, baskı uygulaması ve diğer uygulamalar fiyata direk etki eden faktörlerdir. Sitemizde bütçeniz dahilinde filtrelemeler yaparak uygun davetiye modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu kategoride sizin için fiyat filtresi uygulanarak ucuz sünnet davetiyesi modelleri sergilenmiştir. Ayrıca davetiyembenim.com üzerinde adet yükseldik fiyat düşer. Yüksek adetlerde kazançlı çıkarsınız.

Whatsapp Destek